artykuł partnerski

EMS Training Academy organizuje 8. edycję szkolenia EMS 21-23.03.2020 w siedzibie miha bodytec® Poland.

Edukacyjna ofensywa EMS Training Academy trwa. W marcu kolejna edycja certyfikowanego szkolenia powered by GluckerKolleg. Zakres programowy intensywnego 2-dniowego szkolenia „Międzynarodowa Licencja trenera EMS, Level 1” jest bardzo obszerny. Zostaną na nim poruszone wszystkie aspekty od elektrofizjologicznych podstaw treningu EMS, właściwy dobór parametrów obciążenia, poprzez przeciwwskazania, do celów treningowych, szerokiego spektrum zastosowań treningu EMS i planowaniu sesji treningowej EMS. Szkolenie przygotowuje do egzaminu on-line, którego zaliczenie wiąże się z uzyskaniem licencji trenera EMS.

Korzyści z uczestnictwa w certyfikowanym szkoleniu EMS Training Academy

Dwudniowe intensywne szkolenie Międzynarodowa Licencja Trenera EMS, prowadzone przez Head of Education w EMS Training Academy oraz Master Trainera GluckerKolleg, Daniela Wesołowskiego oferuje dogłębną i zweryfikowaną naukowo wiedzę o treningu EMS oraz mnóstwo zajęć praktycznych. W efekcie dowiesz się, jak bezpiecznie i profesjonalnie prowadzić trening EMS oraz przyciągnąć więcej klientów do swojego studia.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie miha bodytec®Poland  w Siechnicach.

Uwaga maksymalna liczba uczestników – tylko 12 ! Wkrótce zabraknie wolnych miejsc. Termin zgłoszeń upływa 06.03.2020

Wyczerpujące informacje o programie szkolenia i rejestracji dodatkowe informacje można pobrać w ze strony www.emstraining.pl

Zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@emstraining.pl

 

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Ems Training Academy z licencją Międzynarodowego Instytutu Szkoleniowego Glucker Kolleg