TOP-GYM oferuje niezwykle bogaty wachlarz ergometrów wioślarskich najwyższej klasy z oporem wodnym, marek Life Fitness oraz First Degree Fitness. First Degree Fitness to renomowany australijski producent działający na rynku od ponad 15 lat. W wioślarzach First Degree można regulować obciążenie ( warto dodać, że nie wszystkie wioślarze wodne, dostępne na naszym rynku mają tę opcję). Możliwość regulacji obciążenia usatysfakcjonuje z pewnością zaawansowanych użytkowników, ale również wszystkich, którym zależy na efektywnym treningu całego ciała oraz poprawie kondycji.

Elegancki i funkcjonalny design, wytrzymały pas napędowy, komfortowe, profilowane siedzisko z antypoślizgowego tworzywa, ergonomiczne uchwyty zapobiegające nadmiernym obciążeniom nadgarstków, ramion i przedramion, oraz kompatybilność z aplikacjami fitness to niektóre z atutów wioślarzy wodnych First Degree Fitness. Do użytku komercyjnego proponujemy dwa najnowsze modele ergometrów wioślarskich z oporem wodnym: Apollo V oraz Omega Pro ( więcej informacji tutaj )

Wolisz trenować w domu? Znajdziesz u nas całą gamę modeli wioślarzy domowych, które dopasujesz do Twojego wnętrza i potrzeb treningowych. Odwiedź koniecznie nasz sklep internetowy (KLIKNIJ)

Zapraszamy do współpracy!

Polecamy także:

Branża Fitness z wizytą w Holmes Place – Ovo we Wrocławiu