Masz wątpliwości, czy trenujesz prawidłowo? Trening siłowy nie przynosi oczekiwanych efektów i w dodatku łapiesz kontuzje? Teraz, dzięki serii filmów instruktażowych Hammer Strength Clinics, dowiesz się jaka jest prawidłowa technika wykonania najpopularniejszych ćwiczeń siłowych i szybciej odczujesz efekty treningu.

Fizjotrenerzy z @trener3.0, Dawid Rauk i Emil Strumiński przeprowadzą Cię krok po kroku przez prawidłową technikę ćwiczeń, pokażą najczęstsze błędy i korekcje a także progresje danych ćwiczeń. Dotychczas Dawid i Emil wzięli pod lupę i rozłożyli na czynniki pierwsze takie ćwiczenia jak: przysiad, martwy ciąg, podciąganie oraz wyciskanie na ławce.

Obejrzyj wszystkie filmiki instruktażowe z serii Hammer Strength Clinics & @trener3.0 na kanale TOP-GYM na YouTube (KLIKNIJ)

Zapraszamy do zadawania pytań naszym ekspertom: Dawidowi i Emilowi, dla których trening nie ma tajemnic, w komentarzach pod filmikami.

Po więcej inspiracji treningowych zapraszamy również na nasz profile na Facebooku i @LifeFitnessEMEA  ) oraz Instagramie

Hammer Strength Clinics to wspólny projekt edukacyjny @topgympl, wyłącznego dystrybutora prestiżowej amerykańskiej marki Hammer Strength w Polsce, oraz fizjotrenerów z Trener 3.0.

Polecamy także:

Messenger – jak generować sprzedaż dla trenera i klubu fitness w komunikatorze Facebooka?