Drodzy Państwo, chcielibyśmy zaprosić na wywiad z założycielem marki franczyzowej Xtreme Fitness Gyms – Łukaszem Dojką, który swoje kluby wyposaża w sprzęt marki Naomi Fitness Design. Łukasz opowie, dlaczego zaufał właśnie tej marce oraz co ją wyróżnia spośród innych.

 

Jest Pan największym odbiorcą klatek Naomi w Polsce, co sprawiło że przez tyle lat trzyma się Pan z jedną firmą? Czy te klatki są tak dobre, czy kryje się za tym coś innego?

Szukałem producenta którego produkty wyróżniają się na tle innych. Mają znakomity design i mnóstwo możliwości treningowych, dlatego zdecydowałem się na NAOMI FITNESS DESIGN.

Czy Naomi ewoluowało od momentu Pana pierwszego zakupu?

Zdecydowanie, i w dalszym ciągu ewoluuje. W dzisiejszych czasach, aby osiągać sukcesy nie można stać w miejscu. Ci, którzy stoją w miejscu, tak naprawdę się cofają. Nie jest sztuką zaistnieć na rynku. Nie jest też wielką sztuką się na nim utrzymać. Sztuką jest znaleźć lub stworzyć produkt i wiedzieć jak regularnie go ulepszać i dostosowywać do panujących trendów. Ja stawiam na progres, a NAOMI stale szuka nowych rozwiązań i możliwości rozwoju własnych produktów.

 

Czy Naomi jest otwarta na uwagi właściciela lub użytkowników klatek w Pana klubach, czy raczej są zamknięci na takie uwagi?

Osobiście trenuję na sprzęcie NAOMI w naszych klubach, jestem osobą która stale szuka ulepszeń i często sugeruje nowe rozwiązania i pomysły dla producenta. NAOMI docenia moje wskazówki i często wprowadza je w seryjne ulepszenia produktów. Opinia właścicieli i użytkowników jest zatem szalenie istotna. Mówi się, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient, stąd otwartość na sugestie innych.

Czy pamięta Pan ile serwisów było przeprowadzonych przez Naomi? Producent daje na klatki 10 lat gwarancji i podobno się one nie psują?

Sprzęt z reguły się nie psuje. Maszyny są solidnie wykonane, dlatego też wybierając producenta zwracałem na to uwagę. NAOMI natomiast stale przeprowadza cykliczne serwisy profilaktyczne, które pozwalają im monitorować ewentualne drobne usterki, które są automatycznie usuwane.

Polecamy także:

Co wyróżnia Naomi Fitness Design? – rozmowa z Markiem Brzózką – CEO w Naomi Fitness Design