źródło: materiały klubowe

Klub Fitness – TAO Gym&Fitness w Kielcach dołączyło do grona Oficjalnych Centrów Hammer Strenght.
TAO Gym&Fitness to połączenie pasji do sportu, pozytywnej energii oraz profesjonalizmu – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Siłownia jest zaopatrzona w sprzęt siłowy najwyższej klasy. Zajęcia grupowe prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i trenerów. Z myślą o klubowiczach stworzona została strefa relaksu z sauną, gdzie każdy może zregenerować siły po intensywnym treningu. TAO Gym&Fitness funkcjonuje w Kielcach już jakiś czas, ale w ostatnim roku przeszedł dużą metamorfozę – zmienił się wystrój, kolorystyka, odnowiono salę fitness, do grafiku dodano nowe zajęcia. To miejsce także dla pasjonatów sztuk walki, którzy do treningów mają wydzieloną specjalną salę. Klub został doposażony w najwyższej klasy sprzęt Hammer Strenght, dzięki czemu obiekt został wpisany na światową listę Oficjalnych Centrów Treningowych HAMMER STRENGHT®.

 

***

Marka Hammer Strength® to synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Obecnie ponad 100 zawodowych drużyn sportowych trenuje na maszynach Hammer Strength® – są w tej grupie zawodnicy NBA, NHL, NFL, czy amerykańskiej ligi baseballa. Ponadto na tym sprzęcie swoją formę szlifują przyszli mistrzowie – w ponad 60 ośrodkach sportowych i siłowniach przy szkołach wyższych i uniwersytetach w USA, a także przyszli adepci FBI, agenci tajnych służb (US Secret Service) i wojsko.

Polecamy także:

CityFit z drugą lokalizacją w Rzeszowie