Organizatorzy targów Elevate, które miały się odbyć w londyńskim ExCeL w dniach 28 i 29 września 2021 roku, potwierdzili przeniesienie dwudniowego wydarzenia na czerwiec 2022 roku.

Chociaż Anglia od 19 lipca znosi wszystkie restrykcje, to pierwotnie miało to nastąpić w czerwcu. Opóźnienie w podjęciu tej decyzji przez rządzących wywołało dodatkową niepewność u organizatorów.

W oświadczeniu przyznali: “Niestety opóźnione złagodzenie ostatniego etapu ograniczeń podniosło poziom niepewności powyżej rozsądnego progu dla uruchomienia Elevate we wrześniu tego roku.

“Jak zawsze, naszym priorytetem jest sukces naszych wystawców oraz wartość, jaką wnosimy dla naszych zwiedzających i delegatów, i to jest naszą przewodnią zasadą przyświecającą tej decyzji.

“Naszą rolą jako organizatorów jest stworzenie bezpiecznego, udanego i przemyślanego wydarzenia dla sektorów, którym służymy. Mając to na uwadze, zdecydowaliśmy się dać sektorom czas na przegrupowanie i pełną regenerację przed ponownym zorganizowaniem najważniejszego dorocznego wydarzenia w branży.

“Z myślą o lepszej przyszłości z radością ogłaszamy, że Elevate odbędzie się 15 i 16 czerwca 2022 roku i oczekujemy, że będzie to największa i najbardziej udana edycja Elevate w historii”.

Elevate gromadzi profesjonalistów z branży fitness, aktywności fizycznej oraz terapeutycznej.

Wśród delegatów znajdują się decydenci z sektora publicznego i prywatnego, przedsiębiorcy, pracownicy służby zdrowia i naukowcy zajmujący się sportem.