Jednym z wystawców Targów ESP była firma Biofiton – biosuplementy, które dopiero teraz wchodzą na rynek polski.Postanowiliśmy porozmawiać z nimi na temat uczestnictwa w wydarzeniu

Jak oceniają Państwo Targi? Jaki był odbiór nowych produktów? Czy Polski rynek jest gotowy na fito-produkty?

Podczas Targów ESP w Gdańsku, mogliśmy zaprezentować nasze wyjątkowe fito-produkty na targach ESP. Wydarzenie jest warte opowiedzenia z naszej perspektywy.
Znajdowało się tam wiele dużych firm suplementacyjnych, łatwo zauważalnych dzięki logo i wyświetlaczom produktów.
BIOFITON, nowa firma na rynku polskim i europejskim, została umieszczona wśród gigantów. Pierwszego dnia odwiedzający przychodzili do nas na stoisko, mówiąc Mam problemy z “……”, Czy BIOFITON może to rozwiązać?. Większość problemów dotyczyła dyskomfortu żołądka i braku energii.

Rozdaliśmy próbki “
STOMACH RECOVERY” i “ENERGY BOOSTER“. Następnego dnia rano mieliśmy stały napływ ludzi z prośbą o więcej “STOMACH RECOVERY“. Daliśmy im nasze produkty i zapytaliśmy dlaczego, co się stało. Odpowiedzieli, że do tej pory próbowali wielu równych suplementów znanych firm, bądź tych sprzedawanych w aptece, dopiero nasze produkty im pomogły. 

Co takiego specjalnego znajduje się w Państwa produktach? W jaki sposób działają?

ENERGY BOOSTER” dodaje dodatkowej energii i poprawia koncentrację. Kilka osób wzięło ENERGY BOOSTER przed wystąpieniem w zawodach i potwierdziło, że ich poziom energii wzrósł, a koncentracja poprawiła się, pozwalając na lepsze od oczekiwanych wyniki. Późnym popołudniem wrócili po więcej produktu, by zabrać go do domu.
Inni stwierdzili: Mam w organizmie tak dużo chemii, że tylko chemia może rozwiązać moje problemy. Jeden z klientów żartował, że świeci w nocy !!. Ten błąd jest zrozumiały, ponieważ większość tak zwanych naturalnych produktów, w rzeczywistości wcale naturalnymi nie są. Większość naturalnych produktów ziołowych nie jest intensywna ani skoncentrowana. Mielenie mechaniczne suszonych ziół otwiera około 10% komórek.
BIOFITON mieli kriogenicznie wszystkie zioła w -196C, otwierając 100% komórek. W porównaniu z innymi nasze FitoProdukty intensywnie pracują – jak koncentraty, 10 razy bardziej efektywne. Wyniki testów laboratoryjnych pokazują ten fakt.

Fałszywe przekonanie o konieczności leczenia skutków chemicznych suplementów inną chemią powstało z powodu braku znajomości naszych produktów. Ich odrzucenie wynikało z przeszłych doświadczeń, a nie z aktualnej wiedzy. Nasze Fitoprodukty to nowa – 5-ta generacja. Osoby te żyją w przeszłości:
1. świeże zioła zbierane i spożywane jako sałatka. Żołądek wydobywa i wchłania naturalne substancje;
2. Suszone mielone zioła pite jako herbata lub dodawane do jedzenia. Żołądek wydobywa i wchłania naturalne substancje;
3. Tabletki wykonane z ziół, ekstraktów i chemikaliów, w tym znaczące ilości wypełniaczy i spoiw. W zależności od twardości tabletek rozpuszczają się one w żołądku (miękkie tabletki) lub w jelitach (twarde tabletki);
4. Kapsułki, głównie wypełnione ekstraktami i chemikaliami. Zewnętrzna skóra kapsułki jest zwykle zaprojektowana do rozpuszczania się w jelitach, aby uniknąć uszkodzenia żołądka;
5. Fito-tabletki są w 100% naturalne przy użyciu 3% naturalnych spoiw roślinnych i 97% ziół zmielonych kriogenicznie , otwierając 100% komórek, pozwalając żołądkowi na ekstrakcję i wchłonięcie ich zawartości skutecznie.

www.biofiton.eu contact@biofiton.eu

Polecamy także:

 

Biofiton – nowa marka suplementów na rynku UE wkracza do Polski