Nowości i premiery produktów polskich wystawców w hali biznes podczas targów FIBO

Podczas targów FIBO które odbyły się od 6 do 9 kwietnia w Kolonii, wiele firm zaprezentowało swoje nowe produkty z segmentów szkolenia, zdrowia, urody, handlu, suplementów oraz najnowocześniejszych oprogramowań dla klubów fitness.

Głównym i najważniejszym modułem było WYPOSAŻENIE, które zrobiło na odwiedzających i na Nas największe wrażenie.
Swoje premierowe produkty prezentowały również polskie firmy, poniżej przedstawimy firm oraz ich pokazowe produkt podczas FIBO

 

Firma Precor zaprezentowała NOWOŚĆ wśród sprzętów cardio – EFX® 885 with Converging CrossRamp®, który już w najbliższym czasie pojawi się na polskim rynku. Dla ćwiczących łączy zalety opatentowanej technologii CrossRamp® i ruchome kierownice dla treningu całego ciała. Oferuje możliwość pochyleni od 10 do 35 stopni, aby móc rozpocząć trening wybranych grup mięśniowych i uzyskać większą różnorodność ćwiczeń

 

 

 

 

 

 

N stoisku firmy Life Fitness można było zobaczyć ergometr UpperCycle GX do aktywizacji górnych części ciała. Dzięki ćwiczeniom na tym urządzeniu zwiększamy zakres ruchu , wzmacniamy mięśnie tułowia , ramion, klatki piersiowej oraz pleców. Natomiast nowością była linia Life Fitness Integrity w nowej odsłonie dająca możliwość podłączenia urządzeń mobilnych wraz z udoskonaleniem technicznym w tym np. opcja z dotykową konsolą. To nie koniec nowości , zaprezentowano również wersje HD najnowszej konsoli SE3  do maszyn cardio z linii Elevation z ulepszonymi możliwościami rozrywki oraz logowania i surfowania po internecie.

 

 

 

Firma Matrix prezentowała linię maszyn siłowych Versa Dual uzupełniona o 5 dwu funkcyjnych maszyn siłowych. Jest to idealna propozycja dla inwestorów klubów fitness dysponujących niewielką powierzchnią lub ograniczonym budżetem do stworzenia pełnej strefy maszyn siłowych.

 

 

 

 

 

Firma eFitness zaprezentowała proces automatyzacji z wykorzystaniem najnowocześniejszych elementów LISTNUM poprzez kontrolę dostępu w klubach fitness. Integracja z systemem do zarządzania daje znakomite rozwiązanie dla obiektów fitness którym zależy na najwyższej jakości i niezawodności.

 

 

 

Firma XBody również w tym roku przygotowała niespodziankę na FIBO. Tym razem to nowe oprogramowanie do swoich produktów – zarówno Actiwave jak i NEWAVE Med.
Największe jednak zmiany zmiany dotyczą urządzenia Actiwave.
Pierwsza zmiana to wprowadzenie Hybrydy- jedna osoba ćwiczy z podłączona do urządzenia kablem kolejne
bezprzewodowo (do tej pory konieczny był wybór jednej z opcji). Kolejną zaletą nowego oprogramowania jest możliwość ustawiania innych programów treningowych osobom ćwiczącym w tym samym czasie (jedna osoba “cardio” kolejna “siła”).

 

 

Na stoisku firmy Gipara podczas FIBO mogliśmy podziwiać nowe akcesoria charakteryzujące autorski design min. olimpijskie dyski uretanowe i gumowe,  worki treningowe, platformy gimnastyczne, taśmy oporowe. Akcesoria marki Gipara zapewniają komfort i wysoką funkcjonalność.

 

 

 

 

Fitra Impulse zaprezentowała rower stacjonarny do zajęć grupowych PS450 posiadający magnetyczny system oporowy i napęd paskowy. Cechą charakterystyczną  PS450 jest wygodne i precyzyjne suwakowe ustawienie oporu , regulowane siodełko oraz kierownica w dwóch płaszczyznach a także ergonomiczna kierownica z podwójnym uchwytem na bidon.

 

 

 

Marbo Sport zaprezentował Linie Free Weight w której skład wchodzą maszyny do wolnego ciężaru oraz Linię Basic przeznaczoną do małych sal fitness, szkół , hoteli lub użytkowników domowych.

 

 

 

 

Fitness Club 24 zaprezentował nowość NPG Air Bike – rower powietrzny. Specjalna
konstrukcja urządzenia angażuje do treningu całe ciało – nogami pedałujemy a rękoma
przyciągamy i odpychamy rączki “kierownicy” –  dzięki takiej konstrukcji możliwe jest uzyskanie dużego wydatku energetycznego -nawet 50 kcal/min

 

 

Technogym zaprezentował schody treningowe Climb Excite® oraz wiosła Skillrow. CLIMB EXCITE® został wyposażony w najnowszy ekran dotykowy UNITY 3.0, z dostępem do nieograniczonej liczby aplikacji kompatybilnych z systemem Android, które można znaleźć w Technogym App Store. Dzięki UNITY 3.0, użytkownicy mogą zanurzyć się w wirtualnym świecie różnorodnych krajobrazów, najwyższych gór i najwyższych budynków na świecie, jednocześnie rywalizując i wspinając się razem ze znajomymi.

 

 

 

eGym zaprezentował profesjonalne urządzenie siłowe w których za pomocą silników wytwarzane jest obciążenie, ten system może służyć do ćwiczeń atletycznych , zachowania ogólnej sprawności lub budowy masy mięśniowej. Dzięki połączeniu sprzętu fitness z sofrwearem mamy możliwość śledzenia wyników , postępów oraz analiz a także zarządzanie  zadaniami dla ćwiczących lub trenerów na platformie managerskiej.

 

 

 

 

Perfect Gym na targach  zaprezentowali swoje nowe rozwiązania w postaci:
Automation Center – narzędzia wspomagające marketing i komunikację z klientami w klubach fitness
CRM – zintegrowany z głównym systemem Perfect Gym moduł przeznaczony dla działów sprzedaży w klubach fitness.
Kiosku – nowa wersja Kiosku od Perfect Gym dająca możliwość pełnej samoobsługi w klubie fitness

 

 

 

 

Firma Del Sport prezentowała na targach FIBO sprzęt marki TKO. Prezentowali solidną i spójną ofertę akcesoriów i maszyn. Prosty i ponadczasowy design, połączony z najwyższą jakością idą w parze z przystępną ceną.