Targi FIWE Fitness Trade Show robią kolejny krok w intensyfikacji działań i łączą siły z Go Active Show. Połączenie największych atutów obu podmiotów doprowadzi do wydarzenia, którego w Europie jeszcze nie było, a o czym będzie można przekonać się już we wrześniu.

Go Active Show rokrocznie promuje aktywny i zdrowy tryb życia, skupiając się na fitnessie, kulturystyce, biegach, sportach ekstremalnych oraz sztukach walki. To połączenie klasycznych targów, czyli szerokiego przeglądu rynku produktów i usług sportowych z prawdziwym sportowym show dedykowanym zarówno amatorom jak i profesjonalistom, a także tym, którzy dopiero poszukują dla siebie najlepszej formy aktywności fizycznej.
FIWE Fitness Trade Show natomiast od ośmiu edycji przyzwyczaiło miłośników fitnessu do ogromu wydarzeń towarzyszących zarówno w zakresie sportowym jak i edukacyjnym. Element edukacji jest nieodzowną częścią targów, podobnie jak dedykowany dzień przeznaczony dla biznesu. To wydarzenie kompleksowe dla przedsiębiorców, pracowników sektora fitness jak i jego miłośników.

„Sex Battle” – event jakiego jeszcze nie było

Po połączeniu sił tych dwóch podmiotów już w dniach 10-11 września 2022r. będzie można uczestniczyć w evencie jakiego dotąd w sektorze fitness nie było.
Większa powierzchnia wystawiennicza, zwiększona liczba konferencji i debat, a także pełna gama wydarzeń towarzyszących mają na celu zadowolić każdego, kto zdecyduje się odwiedzić tegoroczne targi. Hasło eventu także nie pozostaje bez znaczenia „Sex Battle”, czyli walka płci to wydarzenia dedykowane osobno kobietom i mężczyznom, aby pokazać, że sport jest dla wszystkich.
Inkluzywny – łączy, a nie dzieli. Jest przestrzenią bezpieczną, gdzie każdy powinien czuć się swobodnie i znaleźć coś dla siebie. I choć często wydaje się, szczególnie w sportach siłowych, że mężczyźni są w nim w przewadze, to zobaczymy, że kobiety też mają coś do powiedzenia.

Podwójna moc targów w Nadarzynie

Jak zapowiadają organizatorzy, absolutną nowością będą warsztaty pole dance prowadzone przez mistrzynię Polski i Europy Pole Sport Kasię Bielecką, a także turniej Brazylijskiego Jiu-Jitsu.
Jak co roku, tak i 9. edycja FIWE stawia na edukację. Zorganizowane zostaną specjalne strefy dedykowane kobietom i mężczyznom, jak i panele, które przybliżą tematykę sportową oraz dietetyczną bliską obu płciom.
To niebywałe wydarzenie łączące moc i energię obu targów w jeden event będzie można zobaczyć w dniach 10-11 września 2022r. w podwarszawskim Nadarzynie.

Więcej informacji na stronie www.fiwe.pl
10 -11 września 2022r.
PTAK WARSAW EXPO