Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku podjęliśmy współpracę z międzynarodowymi targami Rimini Wellness, które są znane na całym świecie jako jedna z najlepszych imprez sportowych skierowanych do sektora fitness & wellness. Współpraca ma na celu wymianę informacji oraz bezpośrednie zaproszenie gości odwiedzających targi i wystawców na obie imprezy targowe FIWE Fitness Trade Show i Rimini Wellnes.

Tym samym już po raz  14-ty zapraszamy na Międzynarodowe Targi RIMINI WELLNESS 2019!

Światowej klasy impreza skupi profesjonalistów i entuzjastów fitness z całego świata w dniach od 30 maja – 02 czerwca 2019 w Rimini we Włoszech.

Targi odbywają się w wielkim centrum wystawienniczym składającym się z 16 oddzielnych hal oraz wewnętrznych patio z basenami i przestrzenią do ćwiczeń na zewnątrz.

W tym roku znani dietetycy, blogerzy żywieniowi oraz trenerzy personalni przybliżą uczestnikom związki między żywieniem a szkoleniami (Food Well). Prezentacja produktów spożywczych (żywność funkcjonalna, nutraceutyki, prebiotyki, probiotyki, naturalne, wegańskie, alergiczne) odbędzie się w części FoodWell Expo.

Targi Rimini Wellness 2019 będą podzielone na 2 sekcje:

Sekcja WPRO dedykowana profesjonalistom. To aktualności, trendy na temat sportu, zajęć tness , pilates i rehabilitacji (Riabilitec), zabiegi holistyczne, body wellness, warsztaty i konferencje z udziałem ekspertów z całego świata.

Sekcja WFUN jest dedykowana pasjonatom i entuzjastom fitness i Wellness oraz sortu. To kursy fitness, pokazy trenerskie, prezentacje produktów, naturalne suplementy diety i kosmetyki ale też wycieczki po mieście i plaży oraz zawody sportowe.

 

Na targi Rimini Wellness zapraszamy:

– Importerów / dystrybutorów z sektora fitness (sprzęt fitness, suplementy i odzież sportowa),

– Menedżerów ds. zakupów sieci siłowni, którzy planują nowe otwarcia i planują zakupy sprzętu fitness / mebli / akcesoriów

– Managerów ds. zakupów sieci hoteli / ośrodków, zainteresowanych zakupem sprzętu fitness.

–  Zainteresowani wystawcy, zwiedzający oraz potencjalni kupcy mogą kontaktować się bezpośrednio z oficjalnym przedstawicielem targów w Polsce.

Targi Rimini Wellness to również część konferencyjna. W tym roku szereg wykładów i prezentacji będzie prowadzonych przez specjalistów branży.

Szkolenia będą prowadzone między innymi przez organizację EuropeAcitve.

EuropeActive to wiodąca organizacja non-profit reprezentująca cały europejski sektor zdrowia i fitness w Brukseli. Została wybrana przez targi  RiminiWellness, aby uczestnicy targów otrzymali odpowiednie możliwości do skorzystania z najlepszej wiedzy jak i wzięcia udziału w wydarzeniach dostosowanych zarówno dla większych organizacji z branży jak i dla trenerów osobistych, instruktorów fitness i nauczycieli.

Kontakt w sprawie udziału w targach poprzez przedstawicielstwo targów w Polsce:

MGJ CONSULTING

Marzena Sadowska

Reprezentant Targów Rimini Wellness

Tel. +48 791 219 207

targi@mgjconsult.pl

http://en.riminiwellness.com

 

Polecamy także:

Organizator FIWE zaskoczył! Top 5 sportowych wydarzeń towarzyszących targom FIWE, których nie możesz pominąć.