źródło: artykuł partnerski

Technogym prezentuje na polskim rynku nowy rower stacjonarny, który pozwala cieszyć się angażującym treningiem indoor cycling, pod okiem najlepszych trenerów z całego świata. Technogym Bike daje możliwość przeżywania zajęć w zaciszu swojego domu, jak również klubie fitness czy hotelu.

Technogym BIKE to profesjonalny produkt, będący wynikiem trzydziestoletniego doświadczenia Technogym w branży – obecnego dziś w 80 000 centrów fitness w ponad 100 krajach. Biomechanika sprzętu została opracowana przez Centrum Badawcze Technogym, które od wielu lat współpracuje z najlepszymi uniwersytetami i mistrzami sportu na całym świecie.

TECHNOGYM BIKE oferuje użytkownikom możliwość śledzenia ich mocy (watów) i niezrównaną łatwość obsługi, dzięki zgłoszonemu do opatentowania systemowi „on-the-fly settings”, który umożliwia czterokierunkową regulację parametrów roweru, jednym prostym dotknięciem.

System oporu koła zamachowego jest wyposażony w najsilniejszy typ magnesów trwałych – neodym, aby zapewnić płynną i najbardziej stabilną jazdę. Intuicyjna grafika i dotykowe kliknięcia co 45 ° sprawiają, że regulacje między 20 poziomami oporu są niezwykle łatwe i dokładne.

Podstawowym wyróżnikiem TECHNOGYM BIKE jest multimedialna 22-calowa konsola, za pomocą której użytkownik może wziąć udział w wybranej sesji LIVE lub wybrać nagrany wcześniej trening (ON DEMAND). Treningi prowadzone są przez najlepszych trenerów fitness z różnych miast na całym świecie i zróżnicowane pod kątem czasu trwania czy muzyki. Aktualnie treningi są transmitowane z klubów sieci Revolution by Virgin Active (Mediolan) i 1Rebel (Londyn), jednak już wkrótce lista kanałów będzie rozszerzana.

TECHNOGYM BIKE jest w pełni zintegrowany z ekosystemem Technogym i został opracowany w oparciu o strategię „Wellness on the go”, która doprowadziła do opracowania bezproblemowego i zintegrowanego rozwiązania składającego się z inteligentnego sprzętu, chmury mywellness i aplikacji. Ekosystem Technogym jest obecnie aktywny w 15 000 centrach fitness na całym świecie i zapewnia milionom ludzi spersonalizowane treningi w dowolnym miejscu i czasie: na siłowni, w domu, w pracy i w czasie wolnym.

Jeśli chcieliby Państwo urozmaicić ofertę swojego klubu fitness, nie tylko poprzez sprzęt, ale przede wszystkim poprzez nowe doznania treningowe dla klubowiczów, zachęcamy do kontaktu:

 

Email: technogym@itpsa.pl

Telefon: +48 781 212 321

 

Polecamy także:

SkillX powered by Technogym Polska