Technogym inwestuje w rynek meksykański
Technogym w Meksyku

Technogym prężnie rozwija projekt dotyczący obecności marki w największych miastach na świecie. Mediolan, Nowy Jork, Madryt, Dubaj, Moskwa, Meksyk to miasta, w których otwarte zostały pierwsze showroomy prezentujące najnowocześniejsze rozwiązania oraz technologie marki. Pod koniec października br. został otwarty już drugi z kolei salon wystawowy w Meksyku.

Jak wynika z informacji opublikowanych na blogu Technogym, firma zamierza inwestować w rynek meksykański, który jest obszarem cechującym się dużym zainteresowaniem produktami firmy. Nowy salon sprzedaży zlokalizowany w Guadalajara to oaza poświęcona fitness & wellness, położona w sercu prestiżowej dzielnicy Puerta de Hierro, jednej z najbardziej dynamicznych dzielnic miasta. To drugi showroom marki. Pierwszy, o powierzchni 600 m2 został otwarty w ubiegłym roku w stolicy, w prestiżowej dzielnicy Palanco.

Powierzchnia nowego salonu w Guadalajara wynosi 400 m2. Showroom to nie tylko przestrzeń wystawiennicza, ale także eleganckie miejsce, w którym można wypróbować najnowsze projekty wellness. W salonie dostępna jest linia Personal Line opracowana we współpracy z włoskim architektem Antonio Citterio, która łączy styl projektanta z najnowszą technologią oraz ekskluzywna linia ARTIS.

Obejrzyj film z otwarcia salonu w Guadalajara:

>>> Zobacz pierwszy salon Technogym zlokalizowany w stolicy Meksyku <<<

Źródło: technogym.com