artykuł partnerski

Technogym przedstawia nową platformę TECHNOGYM LIVE, która oferuje klubowiczom rewolucyjne doświadczenia treningowe z nieskończoną ilością treści dostępnych na żywo i na życzenie. Technogym LIVE dostępny na urządzeniach Technogym oraz z poziomu aplikacji MyWellness 5.0. oferuje rozległą bibliotekę ćwiczeń, które klubowicze mogą wykorzystać również w warunkach domowych.

Technogym Live to otwarta platforma, agregująca treści stworzone przez Technogym oraz treningi wyprodukowane przez kluby fitness, aby zaoferować klubowiczom ogromną różnorodność i personalizację treningu. Treningi są dostępne zarówno w formie sesji LIVE, jak i treningów ON DEMAND (na życzenie).

Dzięki Technogym LIVE, klubowicze mogą wybrać rozmaite treści treningowe – od treningów 1:1 z trenerem, poprzez treningi grupowe, sesje outdoorowe, aż po treści rozrywkowe. Klubowicz może wybrać treningi, bazując na swojej pasji, potrzebach i aspiracjach – od treningów ogólnorozwojowych, nastawionych na profilaktykę, poprzez treningi grupowe, aż po treningi dla zaawansowanych, ukierunkowane na osiąganie spektakularnych wyników.

Nowa platforma Technogym LIVE zawiera w sobie obszerną bibliotekę ćwiczeń na życzenie – Technogym Sessions, podczas których klubowicz może trenować z trenerem 1:1 na wszystkich urządzeniach cardio Technogym. Treningi w formie video mają różny czas trwania, różną intensywność i są ukierunkowane na różne cele do osiągnięcia. Sessions są prowadzone przez wspaniałych trenerów z Londynu, Nowego Jorku, Mediolanu i Los Angeles. Na ten moment dostępne języki to angielski, włoski i hiszpański, jednak w niedalekiej przyszłości Technogym będzie dodawał nowe języki i nowych trenerów oraz ciągle aktualizował bibliotekę Sessions o ciekawe treningi dla jeszcze większej motywacji. Technogym Sessions są organizowane w 6 seriach, każda ukierunkowana jest na specyficzny cel: utrata wagi, budowa kondycji itp.

W ramach Technogym LIVE użytkownicy mogą wypróbować dodatkowo:

Routines, serię łatwych do powtórzenia ćwiczeń z określonym obciążeniem i stopniem trudności,
Exercises – idealna opcja dla osób, które lubią treningi ukierunkowane na konkretny cel: dystans, spalone kalorie lub czas,
Outdoor Virtual Trainings, które dają możliwość wirtualnego treningu w najbardziej odległych i egzotycznych miejscach na świecie,
Entertainment – czyli szeroką gamę aplikacji, gier, serwisów społecznościowych, kanałów telewizyjnych, które urozmaicą trening.


Przy tak dużym zróżnicowaniu dostępnych opcji I treści treningowych, Technogym LIVE proponuje funkcję Technogym Coach, czyli pierwszą formę sztucznej inteligencji na urządzeniach fitness, która pomoże użytkownikom w jeszcze większej personalizacji ich doświadczeń treningowych. Technogym Coach zarządza ich danymi treningowymi, planuje dzień po dniu, jak powinny wyglądać sesje treningowe, bazując na ich upodobaniach, pasjach i potrzebach.

Technogym LIVE oferuje również klubom fitness i trenerom możliwość stworzenia ich własnych treści (na żywo oraz na życzenia) oraz udostępnienia ich swoich klientom poza klubem fitness. To wszystko dzięki nowej wersji MyWellness 5.0., która pozwala użytkownikom korzystać z ich ulubionych treningów I zajęć z trenerami, gdziekolwiek są: w domu, w podróży czy na urlopie.

„Technogym Live to wyjątkowe i rewolucyjne doświadczenie treningowe, które oferuje użytkownikom możliwość dostępu do angażujących i spersonalizowanych treści treningowych na siłowni, w domu i poza nim” – powiedział Nerio Alessandri, założyciel i dyrektor generalny Technogym. „W ciągu ostatnich 35 lat innowacje były kluczowym priorytetem TECHNOGYM, aby cała branża fitness i wellness dynamicznie się rozwijała. Dzięki zupełnie nowemu doświadczeniu użytkownika, Technogym Live zapewni klubom fitness innowacyjne narzędzie do unowocześniania ich modelu biznesowego i oferowania swoim członkom programów i usług także w domu” – dodaje Alessandri.

Polecamy także:

TECHNOGYM PRZEDSTAWIA: zestaw treningowy SKILLBENCH