artykuł partnerski

Technogym został partnerem i oficjalnym dostawcą sprzętu fitness Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu olimpijskiemu, TECHNOGYM już po raz ósmy wesprze najlepszych sportowców z całego świata w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników treningowych.

TECHNOGYM wyposaży 30 centrów fitness w ponad 1200 urządzeń najwyższej jakości. Zawodnicy będą mogli korzystać ze wszystkich sprzętów niezbędnych do ich treningów w okresie przed oraz w trakcie trwania Igrzysk Olimpijskich. Dodatkowo, zapewnione zostanie wsparcie w postaci zespołu profesjonalnych trenerów, którzy będą ich wspierać w procesie przygotowań do zawodów.

-„To dla nas zaszczyt i ogromne wyróżnienie, że po raz ósmy możemy wspierać profesjonalnych sportowców w ponad 200 krajach w procesie przygotowań do najważniejszych zawodów sportowych – Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020” mówi założyciel i prezes Technogym – Nerio Alessandri. „Zespół Technogym codziennie pracuje nad tym, aby tworzyć urządzenia wyposażone w nowoczesną technologię, które przeniosą trening sportowców na inny, wyższy poziom” – dodaje Alessandri.

***

Technogym
Założony w 1983r. jest znanym na całym świecie producentem profesjonalnych urządzeń fitness. Technogym posiada w swojej ofercie urządzenia cardio, urządzenia siłowe, sprzęt funkcjonalny, a także wirtualną platformę MyWellness, gdzie klienci mają dostęp do zrealizowanych treningów i mogą na bieżąco monitorować swoje osiągnięcia zarówno z poziomu maszyn, jak i urządzeń mobilnych. Technogym obecny jest w ponad 100 krajach, gdzie zatrudnia ponad 2.000 pracowników. Jako marka wiodąca w branży fitness i wellness, Technogym wyposaża ponad 80.000 klubów fitness oraz 200.000 apartamentów prywatnych. Ponadto, firma jest oficjalnym sponsorem ostatnich siedmiu Igrzysk Olimpijskich: Sydney 2000, Ateny 2004, Turyn 2006, Pekin 2008, Londyn 2012, Rio 2016 i Pjongczang 2018.

Polecamy także:

Hotel Seaside Park w Kołobrzegu wyposażony w sprzęt Technogym