artykuł partnerski

TECHNOGYM poszerza swoją flagową linię SKILL o kolejny innowacyjny sprzęt: zestaw treningowy SKILLBENCH. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się zarówno w klubie fitness podczas treningów indywidualnych i grupowych, w hotelowej strefie fitness, a także w warunkach domowych.

 

SKILLBENCH to wszechstronny zestaw treningowy, który pozwala na wykonanie niezliczonych treningów całego ciała. Zestaw zawiera w sobie wszystko, co jest potrzebne do zróżnicowanego treningu funkcjonalnego: gumy oporowe, hantle, kastety treningowe oraz matę do ćwiczeń w kompaktowym rozmiarze. SKILLBENCH czyni trening ciekawszym i bardziej efektywnym – niezależnie od tego, czy trenujemy w grupie czy indywidualnie. Podczas zajęć grupowych, SKILLBENCH może być wykorzystywany jako jedna ze stacji, urozmaicając trening o różnorodne ćwiczenia funkcjonalne i siłowe.

 

SKILLBENCH został zaprojektowany po to, aby zapewnić jak największą liczbę ćwiczeń na jak najmniejszej powierzchni. To wszystko dzięki małym rozmiarom stanowiska oraz miejscu na akcesoria w środku. Dzięki specjalnym kółkom, SKILLBENCH można przemieszczać w dowolne miejsce tak, aby dopasować go do dostępnej przestrzeni – to niezwykle istotne w przypadku małej przestrzeni.

Co wchodzi w skład zestawu SKILLBENCH?

  • Ławka z miejscem do przechowywania, w którym można schować ręcznik, bidon czy inne akcesoria do ćwiczeń. To pozwala zachować porządek nawet przy dużej liczbie sesji treningowych w krótkim czasie.
  • Kastety treningowe – dostępne są w różnych kształtach i wagach tak, aby osoba ćwicząca mogła dopasować je do swoich potrzeb i możliwości treningowych. Dzięki kastetom, można trenować nad wzmocnieniem całego ciała w bardzo angażujący sposób.
  • Gumy oporowe – trzy gumy o różnym poziomie oporu zapewniają doskonałą różnorodność treningu i ułatwiają pracę nad mobilnością. Gumy są przechowywane w taki sposób, aby zapobiec ich zaplątywaniu.
  • Hantle – 5 par hantli heksagonalnych umieszczonych na praktycznych uchwytach, które zapobiegają przytrzaśnięciu lub skaleczeniu palców przy ich wyjmowaniu. Hantle heksagonalne pozwalają na wykonywanie niekończących się ćwiczeń siłowych izolujących pojedyncze grupy mięśni lub angażujących kilka różnych mięśni dla jeszcze lepszego efektu treningowego.
  • Mata treningowa – mata zapewnia maksymalny komfort i stabilność podczas różnego rodzaju ćwiczeń. Mata została dopasowana do wymiarów SKILLBENCH.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę:

+48 781 212 321

technogym@itpsa.pl

Polecamy także:

Najskuteczniejszy Manager 2019 – rozmowa z Tobiaszem Dziurdziewskim