Linia SKILL marki Technogym poszerza się o kolejne urządzenia. Tym razem, włoski producent sprzętu wprowadza trzy nowe warianty SKILLRUN, odpowiadając tym samym na różne potrzeby użytkowników i modele biznesowe.

SKILLRUN – znacznie więcej niż sama bieżnia

SKILLRUN to znacznie więcej niż sama bieżnia. To urządzenie, które wyznacza nowy, złoty standard w bieganiu wyczynowym, doskonale sprawdza się w treningu atletycznym, a także w grupowych zajęciach klubowych w stylu Bootcamp.

Ekstremalne osiągi biegowe

Na SKILLRUN można biegać z prędkością do 30 km/h oraz ustawić kąt nachylenia w granicach +25%/-3%. To sprawia, że urządzenie spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Maksymalna przestrzeń treningowa

SKILLRUN został wyposażony w obszerną powierzchnię biegową, większą nawet o 30% w stosunku do urządzeń podobnej kategorii. Dzięki temu, klubowicze mogą trenować w komfortowych warunkach i osiągać spektakularne wyniki.

Szybka regulacja oporu

Dzięki intuicyjnemu systemowi regulacji oporu Fast Track Control, osoba trenująca może w prosty sposób dostosowywać parametry urządzenia do aktualnej prędkości i typu treningu.

Stworzony do sprintów i interwałów

Dzięki wyjątkowo prostej regulacji szybkości (za pomocą joysticków, a także na wyświetlaczu po kliknięciu w odpowiednią wartość) użytkownik może sprawnie przechodzić z truchtu do sprintu i na odwrót.

Jakie nowe wersje SKILLRUN proponuje TECHNOGYM?

Technogym wprowadza 3 nowe wersje urządzenia SKILLRUN, aby spełnić oczekiwania różnych grup docelowych, ale również odpowiedzieć na potrzeby inwestorów i dopasować sprzęt do ich modelu biznesowego.

SKILLRUN TX 500 został wyposażony w 10 calową konsolę, która zapewnia m.in. podstawowe testy treningowe (np. MAXIMUM POWER TEST), programy treningowe dopasowane do celów, które użytkownik chce osiągnąć, opcję BIOFEEDBACK, dzięki której osoba trenująca może poprawić swoją technikę biegu, a także tryb BOOTCAMP, stworzony w celu prowadzenia zajęć grupowych w klubie.

SKILLRUN UNITY 5000 posiada 19 calowy, multimedialny ekran UNITY, znany z innych urządzeń marki TECHNOGYM. Dzięki niemu, użytkownik może w prosty sposób połączyć trening z ulubioną rozrywką np. skorzystać z internetu, muzyki i ulubionych aplikacji. Do SKILLRUN UNITY 5000 można również dokupić specjalne akcesoria treningowe w celu urozmaicenia treningu.

SKILLRUN UNITY 7000 to najlepszy zestaw narzędzi dla sportowców. Jeszcze nigdy bieżnia nie zapewniała tak dokładnego pomiaru parametrów treningowych, który pozwala na poprawienie wydajności biegu i pobicie każdego rekordu. Wśród dostępnych programów treningowych znajdziemy m.in. Cadence Training, Power Feedback czy Running Feedback. SKILLRUN UNITY 7000 został również wyposażony w zaawansowany BIOFEEDBACK, dostarczający różnorodnych danych o treningu. Jego precyzyjne czujniki wyczuwają nawet najbardziej subtelne różnice między ruchem lewej i prawej nogi, co pozwala zredukować ewentualne dysproporcje ruchowe. SKILLRUN Unity 7000 posiada w zestawie ekskluzywny zestaw „Parachute Training Kit”, dzięki któremu możemy odtworzyć warunki z biegu na świeżym powietrzu ze spadochronem w zoptymalizowanych warunkach.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać dedykowaną ofertę na urządzenia SKILLRUN, zachęcamy do kontaktu:

ITP S.A. – oficjalny przedstawiciel marki Technogym w Polsce

email: technogym@itpsa.pl

telefon:  +48 781 212 321

Polecamy także:

W biznesie EMS najważniejszy jest wykształcony trener czyli „primum non nocere”…