photo: Jan Kranendonk/Fotolia

Technogym w Harrodsie

Showroom Technogym w  Harrodsie

Unowocześniony koncept Technogym

W Harrodsie, jednym z najbardziej luksusowych domów towarowych na świecie swój koncept rozwija marka Technogym. Pod koniec października w sercu brytyjskiego centrum otworzono nową interaktywną przestrzeń, która jest drugą tego typu w Europie. Technogym towarzyszy największym i najbardziej luksusowym markom na świecie.

Showroom Technogym został przeprojektowany i zwiększony o ponad 1750 mkw. Po 8-letniej kadencji został przeniesiony na 3 piętro Harrodsa, kultowego i luksusowego domu handlowego Londynu. Nowa przestrzeń została zaprojektowana nie tylko po to, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na najlepsze produkty i usługi z zakresu fitness oraz odnowy biologicznej, ale również w celu zapewnienia odwiedzającym interaktywnych doświadczeń. Przestrzeń dedykowana jest entuzjastom aktywności fizycznej uprawianej w komercyjnej sali gimnastycznej lub w domu. Nowe wnętrze reprezentuje oazę wellness w sercu Harrodsa, łącząc estetykę z funkcjonalnością. W asortymencie salonu prezentowane są najnowsze i najbardziej zaawansowane produkty Technogym, tj. ergometr wioślarski Skillrow, inteligentny trener turbo MyCycling, a także linia ARTIS oraz Personal Line, opracowana we współpracy z włoskim architektem, projektantem mebli i projektantem wnętrz Antonio Citterio.

Na miejscu specjaliści z Technogym pomagają klientom w tworzeniu wymarzonej przestrzeni Wellness w domu w oparciu o ich potrzeby i wymagania. W wybranych terminach w październiku i listopadzie specjaliści Technogym są na miejscu, oferując klientom spersonalizowane konsultacje, w tym możliwość przeprowadzenia analizy stylu życia oraz indywidualny program treningu fitness stworzony przy pomocy Technogym Master Trainer.

Harrods, uznawany za synonim luksusu, jest prawdopodobnie najsłynniejszym na świecie domem towarowym. Usytuowany jest w samym sercu londyńskiego Knightsbridge. Został założony ponad 160 lat temu. Harrods odwiedzany jest przez około 15 mln klientów rocznie.

>>>> Zobacz przestrzeń Technogym w Harrodsie<<<<