TECHNOGYM, uznany na całym świecie producent urządzeń fitness, wprowadza do swojej oferty rower stacjonarny BIKE PERSONAL. Jest to kolejne urządzenie z ekskluzywnej linii PERSONAL, zaprojektowanej w całości przez uznanego, włoskiego architekta Antonio Citterio.

BIKE PERSONAL to nowy rower stacjonarny w ofercie TECHNOGYM, dający unikalne wrażenia z jazdy. Dzięki jego kompaktowym wymiarom i eleganckiemu designowi, rower zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach. BIKE PERSONAL jest rekomendowany do użytku domowego i hotelowego.

Co charakteryzuje BIKE PERSONAL?

  1. Unikalny, włoski design i doskonała jakość wykorzystanych materiałów m.in. polerowane aluminium i hartowane szkło, które sprawiają, że BIKE PERSONAL może być traktowany nie tylko jak urządzenie do treningu, ale również miły dla oka mebel.

  2. Wykorzystanie innowacyjnej technologii m.in. multimedialny system UNITY pozwalający na dostęp do internetu, telewizji czy ulubionych gier oraz aplikacja Technogym Coach, pełniąca rolę osobistego trenera, motywującego do ćwiczeń. Osoby, które na co dzień nie mogą rozstać się z telefonem, ucieszą się również z wbudowanej, bezprzewodowej ładowarki.

  3. Zaawansowana biomechanika zgodna z anatomią człowieka, gwarantująca autentyczne odczucia z jazdy i płynność pedałowania. Dzięki zmniejszonej odległości pomiędzy pedałami, użytkownik czuje się, jak podczas jazdy na prawdziwym rowerze.

  4. BIKE PERSONAL jest wyjątkowo intuicyjny i prosty w obsłudze. Wszystkie elementy sterujące parametrami są pod ręką, a dotknięciem palca można szybko zmienić opór urządzenia. Dzięki szerokiej przestrzeni pomiędzy kierownicą a siedziskiem, wsiadanie na rower jest bardzo komfortowe.

  5. Zaawansowany system CPR nie tylko mierzy tętno użytkownika podczas treningu, ale również na jego podstawie dopasowuje intensywność treningu, co ogranicza do minimum modyfikację ustawień przez osobę trenującą.

     

Rower BIKE PERSONAL jest już dostępny w ofercie oficjalnego przedstawiciela marki TECHNOGYM w Polsce – firmy ITP S.A. W celu przygotowania indywidualnej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży:

e-mail: technogym@itpsa.pl

telefon: 781 212 321

www.technogympolska.pl

Polecamy także:

Jak zaprojektować recepcję w klubie 24/7? Kilka istotnych wskazówek na przykładzie rozwiązań DFE Fitness 24h