źródło: artykuł partnerski

Marka Technogym poinformowała o stworzeniu nowej linii urządzeń cardio – EXCITE LIVE, stworzonej, aby zapewnić użytkownikom jeszcze bardziej angażujący, bezproblemowy i bezpieczny trening. Linia EXCITE LIVE jest wyposażona w nową konsolę Technogym Live, która w idealny sposób łączy trening i rozrywkę, zmieniając sposób, w jaki trenujemy.

 

Linia Excite LIVE powstała w oparciu o 5 kluczowych koncepcji.

 Aby zapewnić maksymalną personalizację treningu – Excite Live daje możliwość dopasowania treningu do każdego wieku i poziomu sprawności. To wszystko dzięki dostępnym sesjom treningowym i niezliczonym opcjom rozrywki.

  • Aby zawsze mieć swój świat ze sobą – dzięki połączeniu urządzenia cardio ze smartfonem lub smartwatchem, Technogym Coach stworzy profil osobisty użytkownika i poprowadzi go przez każdy kolejny dzień treningu. Na konsoli Technogym Live można oglądać filmy na Netflixie, przeglądać internet, rozmawiać ze znajomymi, a to wszystko podczas bezprzewodowego ładowania telefonu.
  • Aby zaoszczędzić przestrzeń w klubie fitness – Excite Live oferuje najlepszy stosunek przestrzeni treningowej do zajmowanej powierzchni klubowej, aby dać użytkownikom więcej miejsca na swobodny trening.
  • Aby zaoszczędzić energię – Excite Live to nowa generacja ekologicznego sprzętu. Wybrane urządzenia funkcjonują w wersji „Human Powered”, co oznacza, że nie wymagają baterii ani podłączenia do prądu. To wszystko dzięki wbudowanym superkondensatorom, które pod wpływem ruchu szybko przejmują energię i przekazują ją do zasilania ekranu i korzystania z internetu.
  • Aby stworzyć wciągające doświadczenie treningowe – dzięki innowacyjnemu designowi i unikalnym treściom, EXCITE LIVE łączy zabawę i trening oraz stwarza środowisko, w którym z pewnością świetnie odnajdą się młodsze pokolenia użytkowników.

EXCITE LIVE jest dostarczane z unikalną licencją na zawartość, która umożliwia operatorom dostęp do najnowszych treści premium wydanych przez Technogym, sesji treningowych i tras outdoorowych, zapewniając ich klientom doskonałe wrażenia szkoleniowe.

Wśród urządzeń dostępnych w nowej linii Excite znalazły się:

  • Run Excite Live – bieżnia o nowym designie, z powierzchnią biegową o 13% większą niż w poprzedniej linii, przy jednoczesnej oszczędności zajmowanej przestrzeni w klubie fitness aż o 30%. Bieżnia jest dostępna w wersji czarnej i szarej oraz z ekranem 10 lub 19 calowym.
  • Recline Excite Live – rower poziomy wyposażony w wielostopniową regulację parametrów siedziska i oparcia, bezprzewodową ładowarkę oraz ekran 10 lub 16 calowy.
  • Vario Excite Live – trenażer wielopłaszczyznowy, pozwalający na wykonywanie ruchów na trzy różne sposoby: chodzenie, bieganie lub pionowy step. Urządzenie Vario jest dostępne z konsolą 10 lub 16 calową.
  • Bike Excite Live – rower pionowy, dający możliwość treningu w różnych pozycjach, dzięki wyprofilowanej kierownicy. Rower może być wyposażony w konsolę 10 lub 16 calową.
  • Climb Excite Live – dobrze znane już na rynku schody do treningu cardio, z doskonałym stosunkiem powierzchni wspinania do zajmowanej przestrzeni w klubie. Konsola może mieć 10 lub 16 cali.
  • Synchro Excite Live – trenażer eliptyczny z absolutną innowacją, jaką jest regulowana rampa (nachylenie 5-33 stopnie), pozwalająca na jeszcze lepszą aktywację mięśni pośladków podczas ćwiczeń. Urządzenie występuje również w wersji bez rampy. Synchro może posiadać konsolę 10 lub 16 calową.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub oferty cenowej, zachęcamy do kontaktu:

+ 48 781 212 321

technogym@itpsa.pl

Polecamy także:

TECHNOGYM PRZEDSTAWIA: zestaw treningowy SKILLBENCH