Jak co roku, marka TECHNOGYM szykuje imponujące stoisko na zbliżające się targi FIWE. Na powierzchni 150 metrów kwadratowych, będzie można zobaczyć najnowsze urządzenia z linii Pure Strength, Selection 700 oraz SKILL LINE. Jeśli planujesz otworzyć nowy klub fitness lub doposażyć istniejący obiekt, to jest to idealna okazja, aby poznać ofertę włoskiego producenta. Przedstawiciele TECHNOGYM będą do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia targów w hali 3, na stoisku 3.56.

Więcej o ofercie TECHNOGYM podczas targów FIWE: 

SKILL LINE to linia urządzeń do treningu funkcjonalnego i atletycznego. Urządzenia z linii SKILL są skierowane zarówno to amatorów, jak i profesjonalistów, chcących urozmaicić swój trening. Cechują je doskonałe parametry i funkcjonalność. Wśród urządzeń z tej linii, znajdziemy maszynę SKILLMILL, napędzaną siłą mięśni człowieka, bieżnię SKILLRUN z doskonałymi parametrami technicznymi, rower stacjonarny SKILLBIKE, idealnie odwzorowujący jazdę w plenerze w warunkach klubowych oraz ergometr wioślarski SKILLROW, który powstał we współpracy z atletami startującymi w Igrzyskach Olimpijskich.

SELECTION 700 to linia maszyn z obciążeniem stosowym, spełniająca wymagania nowoczesnego klubu fitness. Dzięki prostej konfiguracji urządzeń i inteligentnej regulacji obciążenia, linia SELECTION jest odpowiednia dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki doskonałemu dopasowaniu parametrów urządzeń do naturalnej biomechaniki ruchu, ćwiczenia są komfortowe i pozwalają szybko osiągnąć pożądany efekt.

PURE STRENGTH to bardzo dobrze znane na rynku urządzenia siłowe półwolne. Wyróżnia je doskonała jakość wykonania, bezpieczeństwo treningu oraz najwyższe standardy w zakresie biomechaniki i ergonomii. W przypadku PURE STRENGTH obciążenie jest regulowane za pomocą talerzy, co pozwala dowolnie sterować intensywnością treningu. Wśród urządzeń z tej linii, znajdziemy maszyny zarówno na górne (np. Chest Press, Shoulder Press, Pull Down), jak i dolne partie mięśniowe (np. Leg Press, Low Row), a także szeroką gamę ławek do ćwiczeń.

Więcej na www.technogympolska.pl

Polecamy także:

Zaproszenie na Debatę CEO&EXPERT-spotkanie profesjonalistów branży fitness