Technologia przyjazna klubowiczom

Jeszcze lepsze zabezpieczenie Twojego klubu fitness jest możliwe!

Specjaliści ds. innowacji i nowych technologii eFitness właśnie wrócili ze szkoleń dotyczących najnowszych systemów kontroli dostępu Gantner Technologies w Austrii.

Zarządzanie sieciami klubów fitness przy stale rosnącym popycie na usługi fitness wymaga solidnych i skalowalnych rozwiązań. Wyzwaniem może być korzystanie z najnowszych, a zarazem w pełni zaufanych rozwiązań technologicznych. Na tę potrzebę odpowiada eFitness. Specjaliści producenta oprogramowania wzięli udział w szkoleniu w austriackiej siedzibie swojego wieloletniego partnera.

Szkolenie organizowane przez wiodącego producenta technologii RFID/NFC obejmowało moduły takie jak: Networked Locking System, IT Security, Software Integration oraz zajęcia praktyczne.

Cały czas szkolimy się i doskonalimy nasze usługi. Uczestniczyliśmy w szkoleniu jako jedyni producenci z Europy Środkowo-Wschodniej. Technologia w służbie klubom fitness to nasz nadrzędny cel. Kluczem do sukcesu są zaufani partnerzy. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami technologii nasz klient ma pewność, że w dniu otwarcia klub zadziała bezawaryjnie. – mówi Tomasz Sierpiński, Customer Relation Director w eFitness.

eFitness wiodącym partnerem Gantnera w Polsce

Priorytetem rozwiązania od Gantnera i eFitness jest zapewnienie bezpieczeństwa klubowiczów oraz kontrola dostępu. Zintegrowany system sprawnie weryfikuje wejścia i wyjścia. Właściciel obiektu może mieć pewność, że klub odwiedzają tylko osoby z aktywnym karnetem.

Dzięki najnowocześniejszej, a równocześnie przyjaznej w użytku technologii, klubowicze mogą cieszyć się jeszcze bardziej wygodną i bezpieczną wizytą w klubie. Jednocześnie właściciel klubu zapewnia sobie szybki zwrot z inwestycji dzięki zmniejszeniu kosztów operacyjnych poprzez zastosowanie automatycznej kontroli dostępu. Gantner w połączeniu z oprogramowaniem do zarządzania klubem eFitness tworzy w pełni zintegrowane rozwiązanie systemowe, które wspiera działanie obiektu. Automatyzacja działań operacyjnych to nie przyszłość, lecz przodująca technologia, którą obecnie tworzymy – przyznaje Tomasz Sierpiński.

eFitness – producent profesjonalnego oprogramowania do zarządzania klubami fitness. Firma pomaga osiągać cele biznesowe 1000 klubów w Europie. Na polskim rynku eFitness jest liderem pod względem liczby obsługiwanych obiektów i technologii. Oprogramowanie zapewnia wysoki poziom usług i wspiera wszystkie działania w klubie fitness.

Gantner – producent technologii RFID/NFC. Firma posiada ponad 35 lat doświadczenia na rynku, mając na swoim koncie ponad 1000 instalacji w obiektach sektora fitness & wellness na całym świecie. Rozwiązania Gantner Technologies zapewniają dostępność obiektu 24/7, obniżają koszty oraz gwarantują efektywność działania, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości świadczonych usług.

Materiał Partnera

Zobacz także: