fot. Małgorzata Gala / PerfectGym

Technologia w branży fitness z Małgorzatą Gala

Czym jest technologia w branży fitness? Jak wykorzystywać innowacje do zwiększenia sprzedaży w klubie? I przede wszystkim: jak to działa… ta technologia? Na te i inne pytania w nowym roku będzie wam odpowiadać Małgorzata Gala, VP of Sales w Perfect Gym.

– Od wielu lat rozwijamy w zespole różne moduły, które mogą się przydać właścicielom i klubowiczom. W branży fitness jestem od 10 lat i wiem jedno: trzeba być zawsze gotowym na zmianę. – tłumaczy Gala.

fot. Małgorzata Gala / Perfect Gym

Od nowego roku na iInstagramie Małgorzaty (@gala_margaret) oraz na Linkedin (Margaret Gala) będą publikowane live transmisje, webinary, artykuły, nowinki technologiczne oraz porady, jak wykorzystywać prawidłowo nowoczesne rozwiązania. Materiały będą publikowane w wersji angielskiej, jak również polskiej.

– Nie bójmy się używać sztucznej inteligencji, integracji systemów, czy testować nowe urządzenia w klubie. Klubowicze domagają się nowych doświadczeń – kontynuuje Gala.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Małgosi na instagram i linkedin , a także do śledzenia wydarzeń, w których będzie uczestniczyła. Najbliższe spotkanie podczas Kongresu FEM na SALMA – Sales and Lead Management Academy.

Materiał Partnera

REDAKCJA POLECA: