Głównym prognozowanym trendem w branży fitness w 2019 roku będą nowoczesne technologie. Z roku na rok producenci sprzętu do wyposażenia siłowni zaskakują coraz bardziej, oferując modele, które wpływają na jakość treningu, a równocześnie zaskakują nowoczesnymi detalami, które idealnie pasują do najbardziej nowoczesnej aranżacji klubu fitness.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją modeli nowoczesnych bieżni, które w ostatnim czasie przykuły naszą uwagę (Kolejność losowa).

  1. Bieżnia Life Fitness Integrity SE3HD

Bieżnia Life Fitness z linii Integrity jest wyjątkowo wytrzymała i przyjazna w użytkowaniu. Wyróżnia ją funkcjonalny i elegancki design oraz opatentowany system amortyzacji Flexdeck, redukujący obciążenie kolan i stawów o 30%.
Dotykowa konsola Life Fitness Discover SE3HD o funkcjonalności tabletu, o przekątnej 21” ( rozdzielczość: 1080 pikseli) gwarantuje trenującym oglądanie np. wideo czy telewizji w niezrównanej jakości. Konsola SE3HD oprócz standardowych opcji rozrywki jak: gry, wideo, dostęp do Internetu, mediów społecznościowych i kanałów TV, posiada także opcję wirtualnych tras LifeScape (czyli treningu po najpiękniejszych zakątkach świata) oraz aplikację RunSocial, umożliwiającą rywalizację biegową w czasie rzeczywistym z użytkownikami w dowolnym miejscu na świecie. Ponadto liczne funkcje bieżni Life Fitness umożliwiające personalizację treningu, uatrakcyjniają go i pomagają utrzymać motywację trenujących na wysokim poziomie.
Stała łączność z Internetem umożliwia z kolei aktualizację oprogramowania, wgranie nowych treningów, a właścicielowi obiektu fitness pomaga zarządzać eksploatacją maszyn ( rozwiązanie w chmurze Halo).

Cena: ustalana indywidualnie

Skontaktuj się z działem sprzedaży TOP-GYM n.nolbert@top-gym.pl

 

 2. SKILLRUN firmy TECHNOGYM

SKILLRUN TECHNOGYM przekracza wszelkie oczekiwania co do bieżni. To pierwsza bieżnia, która odpowiada na potrzeby wszystkich biegaczy – od entuzjastów fitnessu, przez sprinterów i maratończyków, aż po zwolenników triathlonu. 

Innowacyjna technologia MULTIDRIVE TECHNOLOGY umożliwia użytkownikom wykonanie sesji biegowych i treningów oporowych na tym samym urządzeniu, zapewniając efektywny trening cardio i trening siłowy.

SKILLRUN pozwala na trening wszystkich systemów energetycznych organizmu: siły, prędkości, wytrzymałości i zwinności.
Siła – Korzystając ze SLED TRAINING, użytkownik wzmacnia swoją siłę i poprawia przyśpieszenie. Program ten, odtwarza uczucie pchania sań po trawie z obciążeniem. Opór na początku jest wysoki i spada wraz ze wzrostem prędkości do stałej wartości.
Prędkość – Dzięki opcjonalnemu zestawowi treningowemu, użytkownik może przeprowadzić PARACHUTE TRAINING, imitujący bieg na świeżym powietrzu ze spadochronem. Opór na początku jest zerowy i wzrasta wraz z rosnącą prędkością.
Zwinność Dzięki optymalnej regulacji kadencji (CADENCE TRAINING) oraz ćwiczeniom zwinnościowym, trenujący poprawia swoją koordynację nerwowo-mięśniową, Szeroka powierzchnia biegowa umożliwia wykonywanie wielokierunkowych ćwiczeń i zmian kadencji, zachowując całkowite bezpieczeństwo i komfort treningu.
Wytrzymałość – Ekskluzywna technologia BIOFEEDBACK śledzi i monitoruje główne parametry treningu w czasie rzeczywistym, zapewniając na bieżąco informacje zwrotne w formie specjalnych kolorów. Pozwala to na znaczną poprawę wydajności trenującego.

Skontaktuj się z działem sprzedaży Technogym

3. S-Drive Performance Trainer firmy Matrix Fitness 

S-Drive Performance Trainer od Matrix Fitness oferuje klubowiczom wszechstronny trening interwałowy (HIIT).
7-stopniowe pochylenie powierzchni biegowej, 8-stopniowa regulacja obciążenia oraz bezpośrednie przenoszenie siły zapewniają idealne warunki treningowe. Zintegrowany z ramą uchwyt Sled Push odwzorowuje pchanie sań, a 11-stopniowy hamulec oporowy symuluje trening z oporem spadochronu.

Możliwość uchwytu na różnych wysokościach, długa powierzchnia biegowa gwarantują efektywny trening niezależnie od cech anatomicznych użytkownika. S-Drive umożliwia bieg przodem, tyłem, bokiem. Poręcze boczne znajdujące się wzdłuż całego urządzenia pozwalają na pewny chwyt podczas zmiany kierunku biegu.

Regulowana wysokość i długość uprzęży do sprintu wymusza utrzymanie prawidłowej postawy podczas biegu. S-Drive nie wymaga podłączania do zasilania, dzięki czemu może być ustawiany praktycznie wszędzie – zarówno w strefie treningu funkcjonalnego, jak i grupowego.

Urządzenie stanowi jeden z elementów konceptu treningowego MX4.

Skontaktuj się z działem sprzedaży Matrix

 

Polecamy także:

Xtreme Fitness Gyms w Tarnowskich Górach