TOP-GYM zaprasza na Targi FIWE

Hala 3, stoisko 32

Strefa VIP dla biznesu

Firma TOP-GYM, działająca w Polsce od niemal 11 lat to sprawdzony i rzetelny dostawca profesjonalnych maszyn fitness. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem renomowanych i wiodących na świecie marek Life Fitness oraz Hammer Strength. Ponadto w naszym portfolio znajduje się szereg innych prestiżowych marek, tj. WaterRower, ZIVA, WOODWAY, Peak Pilates czy od niedawna Xtension Fitness.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta. Naszą dumą jest największy i najbardziej profesjonalny dział regeneracji maszyn w Polsce, w którym zatrudniamy aż 50 techników.  Regenerowane przez nas maszyny to bezpieczna inwestycja, dlatego trafiają nie tylko do klientów w Polsce, ale na całym świecie.

Oferujemy nie tylko urządzenia, ale przede wszystkim rozwiązania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

TOP-GYM obecnie to prężna grupa kapitałowa, pod której egidą działa wiele spółek, a wszystko po to, by nasza oferta usług i produktów była odpowiedzią na oczekiwania rosnącego rynku fitness. Zawsze naszym głównym priorytetem była profesjonalna obsługa klienta, dlatego w działalności TOP-GYM bazujemy na rekomendacjach zadowolonych klientów.  Na swoim koncie posiadamy kilka tysięcy zregenerowanych maszyn, a z naszych usług skorzystało niemal 3 tysiące Kontrahentów. Nasza oferta jest elastyczna, dlatego zawsze nasz wykwalifikowany dział sprzedaży proponuje ofertę skrojoną na miarę – optymalnie spełniającą oczekiwania Klienta.

TOP-GYM na FIWE 2017

Na zbliżających się największych targach fitness – FIWE 2017 –  zapraszamy do rozmów biznesowych w specjalnej strefie VIP, gdzie przedstawimy naszą ofertę wyposażenia klubu fitness.  Zaprezentujemy nowości produktowe Life Fitness, Hammer Strentgh, Woodway, Ziva oraz po raz pierwszy w Polsce pokażemy urządzenia Xtension Fitness przeznaczone do treningu mobilności i funkcjonalnego.

Planujemy wiele niesamowitych atrakcji:  liczne konkursy i pokazy na Hammer Strentgh Bridge oraz testy wydolnościowe przeprowadzane przez 4Sport LAB.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku : TOP-GYM oraz Hammer Strength Polska, gdzie zamieścimy wszystkie informacje dotyczące atrakcji, jakie przygotowaliśmy na FIWE.

Zapraszamy do współpracy.

100 % zadowolonych klientów!