artykuł partnerski

Z radością informujemy, że firma TOP-GYM rzetelny dostawca wyposażenia siłowni, autoryzowany dystrybutor marek Life Fitness i Hammer Strength by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, skraca czas naprawy do 24 h w dni robocze (dotyczy zarówno sprzętu fitness nowego jak i regenerowanego) oraz wydłuża gwarancję na maszyny treningowe do 36 m-cy.

Obejrzyj film i dowiedz czym różni się gwarancja naprawy od gwarancji reakcji serwisu:

TOP-GYM dostarcza nie tylko maszyny treningowe nowe i regenerowane, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla obiektów fitness i sportowych. Oferujemy skuteczne narzędzia i know-how, podpowiadając inwestorom, jak stworzyć dochodowy klub fitness.

Poznaj ofertę usług dodatkowych TOP-GYM

Największe zaplecze logistyczno-techniczne i hale magazynowe pozwalają na oferowanie szerokiego wachlarza niestandardowych usług. M.in. w przypadku przesunięcia terminu otwarcia klubu nieodpłatnie przechowujemy zamówione maszyny. W ciągu sześciu miesięcy od otwarcia klubu można u nas również bezpłatnie wymienić ustaloną liczbę maszyn.

Na życzenie klienta TOP-GYM dostarczamy maszyny w dowolnej wybranej przez niego kolorystyce. Na indywidualnych warunkach przedłużamy gwarancję na zakupiony u nas sprzęt. Dbamy o stałą dostępność części zamiennych w magazynie w Polsce, a nasz szybko reagujący serwis. Jeśli jest taka potrzeba, na czas naprawy podstawiamy maszyny zastępcze.

Klienci TOP-GYM mogą liczyć na mocne wsparcie marketingowe. Promujemy partnerskie kluby, wyposażone przez nas w urządzenia Life Fitness i Hammer Strength wieloma dostępnymi kanałami, własnymi oraz branżowymi, społecznościowych, a także partnerskich portalach branżowych. Dlatego też o najnowszych realizacjach TOP-GYM jest głośno na całą Polskę.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy. Poznaj naszą ofertę na:

www.top-gym.pl/offers/kluby-fitness

www.top-gym.pl/offers/regeneracja-maszyn

Dyrektor działu sprzedaży Natalia Nolbert-Klonecka
n.nolbert@top-gym.pl

Polecamy także:

Nowe bieżnie Life Fitness w strefie cardio w Aquaparku Wrocław