Rok 2018 był niezmiernie udany dla firmy TOP-GYM. Przebiegał pod dyktando silnej ekspansji amerykańskiej marki Hammer Strength uznawanej za najbardziej profesjonalną dla treningu siłowego. Zresztą ten amerykański potentat ma w swojej ofercie nie tylko flagowe maszyny plate-loaded, ale cały szereg rozwiązań umożliwiających także w pełni profesjonalną strefę treningu funkcjonalnego. Tymczasem lawinowo przybywa Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength w naszym kraju – obecnie jest ich już 27 ( Jakie kryteria trzeba spełnić, by zyskać status Centrum Hammer Strentgh – dowiedz się, kontaktując się z naszym działem sprzedaży www.top-gym.pl)

W 2018 do tego elitarnego grona dołączyły m.in: BesterGym w Słupsku, Trim Fitness w Braniewie, Plaza Sport w Dębicy, Fus Gym w Ożarowie Mazowieckim, o największej strefie Hammer Strength w FIT/ONE w Blue City nie wspominając. Poza tym otworzyły się kolejne kluby premium wyposażone przez nas w maszyny Life Fitness, jak np. Quanfit Fitness & Wellness w Lubinie. Mocnym akcentem zakończyliśmy rok 2018, czyli otwarciem największego klubu w Polsce o powierzchni 5000 mkw. – FIT/ONE w Warszawie oraz pierwszego studia sieci OrangeTheory, specjalizującym się w treningu HIIT.

Edukacja nieodłącznym elementem wsparcia biznesowego

TOP-GYM w tym roku mocno postawił na wsparcie rozwoju biznesu swoich klientów poprzez edukację: służyły temu VIP-WEEKEND w Zamku Kliczków, na początku roku, zaproszenie klientów na kongres FEM w marcu, partnerstwo akademii SALMA, czy wreszcie organizacja pierwszej edycji Hammer Strength Clinics w Sheraton Poznań Hotel w listopadzie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują od nas nie tylko dostawy urządzeń treningowych i profesjonalnej instalacji, ale też narzędzi przydatnych w optymalizacji funkcjonowania klubu. I wokół tego budujemy swoją strategię.

Nieodłączną częścią naszej edukacyjnej strategii były również dwa wydania Life Fitness News, naszego firmowego magazynu w którym publikowaliśmy wiele przydatnych artykułów o tematyce zarządzania klubem. Zaproponowaliśmy też nowy projekt cyklu filmów wideo, który realizujemy z fizjotrenerami z Trener 3.0, to seria Hammer Strength Clinics poświęcona wzorcom ruchowym, najczęstszym błędom popełnianym podczas ich wykonywania oraz pokazaniu prawidłowej techniki oraz ich progresji. (do obejrzenia tutaj)

Nasi klienci mogą liczyć też na szeroko zakrojone wsparcie marketingowe ze strony TOP-GYM. Realizujemy filmy wideo w naszych partnerskich klubach, pokazując atuty danego obiektu i zachęcając do treningu w nim. Zapraszamy na nasz kanał na YouTube 

Warto wspomnieć o niestandardowych usługach dla naszych klientów, które TOP-GYM świadczy swoim partnerom. Dzięki największemu zapleczu logistyczno-technicznemu rozwiązujemy problemy naszych klientów i tym samym budujemy naszą przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do współpracy

www.top-gym.pl


Polecamy także:

Szkolenie Hammer Strength Clinics dla klientów TOP-GYM – relacja