fot. Ivan Kurmyshov / Fotolia

Wybór wyposażenia klubu to nie lada wyzwanie. Jeżeli zastanawiasz się, które bieżnie sprawdziłyby się najlepiej w Twoim klubie lub chętnie sprawiłbyś sobie prezent do swojej domowej siłowni, przygotowaliśmy TOP wybory, na które warto zwrócić uwagę przy kompletowaniu wyposażenia. To modele najczęściej kupowane, oglądane i najlepiej oceniane przez Użytkowników. Trendy zakupowe często idą w parze z wysoką jakością konkretnych urządzeń, dlatego warto wziąć je pod uwagę przed zakupem bieżni.

 

Bieżnia 8TRxe z konsolą OpenHub™, z dotykowym ekranem, to klasa najwyższa w świecie cardio. Co posiada to urządzenie?

 •  Łatwo dostępny Hot Bar®, który znajduje się bliżej użytkownika, co zapewnia szybką, łatwą i bezpieczną obsługę. Unikalne klawisze szybkiego dostępu do kontroli prędkości i wysokości
 • Konsolę OpenHub™ – inteligentne, łatwo konfigurowalne rozwiązanie będące oknem na internetowy świat połączeń, gwarantując rozrywkę, sprawne śledzenie aktywności i zarządzania indywidualnymi aplikacjami. Elastyczna platforma, pozwala dodawać kolejne funkcje, sprawiając, że klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje
 • Star Trac Coach® jest dostępny na 15” ekranach, zapewnia ponad milion kombinacji treningowych, przenosząc klasyczne bieganie do nowego poziomu zaangażowania
 • Podwójny nawiew pozwalający na bardziej komfortowy trening
 • Innowacyjny system potrójnej amortyzacji Soft Trac® zapewnia maksymalną absorpcję drgań, zwiększając wygodę użytkowania
 •  20% maksymalnego nachylenia | Prędkość maksymalna 15 mph
 • Pas o szerokości 54,6cm
 • Wysokość kroku 25,4cm
 • Waga użytkownika o masie do 227kg
 • Lżejsza aluminiowa rama, waga 203kg

Cena: 36 500 zł

Bieżnię 8TRxe z konsolą OpenHub™ znajdziesz w ofercie naszego Partnera: CORE Health&Fitness.

Bieżnia STRc to jeden z najbardziej popularnych produktów Star Trac®.  To produkt z linii S – linii ekonomicznej, która zapewnia optymalną wydajność i jakość, w bardzo atrakcyjnej cenie.  Z powodzeniem stosowana w klubach fitness o różnej powierzchni.

 • Przyjazna dla użytkownika konsola i klawiatura z dużym wyświetlaczem, jest intuicyjna w obsłudze
 • Programy treningowe obejmujące ścieżkę motywacyjną, dedykowany wyświetlacz pulsu, telemetrię tętna Polar® i wygodne uchwyty na kubki i akcesoria
 • Innowacyjny system potrójnej amortyzacji Soft Trac® zapewnia maksymalną absorpcję drgań, zwiększając komfort użytkowania
 • Silnik o mocy 5 KM
 • Regulowane wentylatory zapewniają bardziej satysfakcjonujący trening
 • Pas o szerokości 54,6 cm
 • Wysokość podnoszenia 17,7 cm
 • Zakres prędkości: 0,8 km/h – 20 km/h
 • Waga użytkownika o wadze 227 kg
 • Waga całkowita urządzenia 242kg

Cena: 19 800 zł

Bieżnię STRc z konsolą OpenHub™ znajdziesz w ofercie naszego Partnera: CORE Health&Fitness.

 

Bieżnia Life Fitness Integrity SE3HD

Bieżnia Life Fitness z linii Integrity jest wyjątkowo wytrzymała i przyjazna w użytkowaniu. Wyróżnia ją funkcjonalny i elegancki design oraz opatentowany system amortyzacji Flexdeck, redukujący obciążenie kolan i stawów o 30%.

Dotykowa konsola Life Fitness Discover SE3HD o funkcjonalności tabletu, o przekątnej  21” ( rozdzielczość: 1080 pikseli) gwarantuje trenującym oglądanie np. wideo czy telewizji w niezrównanej jakości. Konsola SE3HD oprócz standardowych opcji rozrywki jak: gry, wideo, dostęp do Internetu, mediów społecznościowych i kanałów TV, posiada także opcję wirtualnych tras LifeScape (czyli treningu po najpiękniejszych zakątkach świata) oraz aplikację RunSocial, umożliwiającą rywalizację biegową w czasie rzeczywistym z użytkownikami w dowolnym miejscu na świecie. Ponadto liczne funkcje bieżni Life Fitness umożliwiające personalizację treningu, uatrakcyjniają go i pomagają utrzymać motywację trenujących na wysokim poziomie.

Stała łączność z Internetem umożliwia z kolei aktualizację oprogramowania, wgranie nowych treningów, a właścicielowi obiektu fitness pomaga  zarządzać eksploatacją maszyn ( rozwiązanie w chmurze Halo).

Bieżnię Life Fitness Integrity SE3HD  znajdziesz w ofercie naszego Partnera: TOP-GYM.

SKILLRUN™ tworzy nowy złoty standard w bieganiu wyczynowym, odpowiadając na potrzeby wszystkich biegaczy, od sprinterów po maratończyków i triathlonistów. Innowacyjna technologia MULTIDRIVE TECHNOLOGY™ umożliwia użytkownikom przeprowadzanie sesji biegowych i treningów oporowych na jednym urządzeniu. Na SKILLRUN™ użytkownik może trenować cztery cechy motoryczne: szybkość, siłę, zwinność i wytrzymałość.

SZYBKOŚĆ – dzięki PARACHUTE TRAINING trenujący może poprawić swoje wyniki w zakresie maksymalnej prędkości i pracy z oporem. Ten wyjątkowy program odwzorowuje uczucie biegania na świeżym powietrzu ze spadochronem w optymalnych warunkach. Opór na początku jest zerowy i wzrasta wraz ze wzrostem prędkości.

SIŁA – korzystając ze SLED TRAINING, użytkownik wzmacnia swoją siłę i poprawia przyspieszenie. Program ten odtwarza uczucie pchania sań po trawie z obciążeniem. Opór na początku jest wysoki i spada wraz ze wzrostem prędkości do stałej wartości.

ZWINNOŚĆ – dzięki optymalnej regulacji kadencji (CADENCE TRAINING) oraz ćwiczeniom zwinnościowym trenujący poprawia swoją koordynację nerwowo-mięśniową, Szeroka powierzchnia biegowa umożliwia wykonywanie wielokierunkowych ćwiczeń i zmian kadencji, zachowując całkowite bezpieczeństwo i komfort.

WYTRZYMAŁOŚĆ – ekskluzywna technogia BIOFEEDBACK śledzi i monitoruje główne parametry treningu w czasie rzeczywistym, zapewniając na bieżąco informacje zwrotne w formie specjalnych kolorów. Pozwala to na znaczną poprawę wydajności trenującego.

Cena: 89990 zł