Master Sport w ofercie Total Fitness Concept

Total Fitness Concept dzięki usługom najwyższej oraz wysokim standardom pracy, z roku na rok rośne w siłę, poszerza swoje portfolio marek dystrybuowanych na rynku polskim i na arenie międzynarodowej. W tym roku do oferty TFC dołączyła marka polskiego producenta Master Sport.

Total Fitness Concept działa międzynarodowo, zataczając coraz szersze kręgi partnerów, dystrybutorów i Klientów. W ubiegłym roku firma została oficjalnym polskim dystrybutorem marki Panatta Sport, z kolei w roku 2018 do portfolio marek sprzętu nowego dołączyła marka producenta znad Wisły: Master Sport. W krakowskiej siedzibie firmy można obejrzeć i bezpośrednio zakupić maszyny siłowe linii Natural Strength, Bio Motion oraz klatki gimnastyczne Cross Cage.

Od kilku lat firma prezentuje swoją ofertę podczas największych europejskich targów branży fitness FIBO w Kolonii. W tym roku także będzie można ich tam spotkać, po raz pierwszy na dwóch osobnych stoiskach. W hali 9, na stoisku numer E15 będzie można zobaczyć bogatą ofertę produktów marki Apus Sports, a w hali 6 przy stoisku D056 i E059 podziwiać pełną customizację i jakość regeneracji sprzętu używanego, wykonanej przez zespół Total Fitness Concept.

Firma dysponuje magazynami dużych rozmiarów, których łączna powierzchnia to prawie 6000 metrów kwadratowych. Magazyny wypełnia stale około 3000 maszyn kardio i maszyn siłowych znanych marek. W siedzibie firmy można obejrzeć cały proces regeneracji i pełnej customizacji sprzętu. Total Fitness Concept oferuje także niezawodny serwis. Jakość obsługi Klienta zadecydowała o dynamicznym wzroście TFC.

Total Fitness Concept jest także właścicielem i producentem marki akcesoriów fitness  i wolnych ciężarów Apus Sports. Są to produkty tworzone w oparciu o oryginalne projekty, z wykorzystaniem ergonomicznego designu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w rękach trenujących, dodając jednocześnie walorów estetycznych wnętrzom klubów fitness. Każdy z takich projektów poprzedzają badania i analizy. Najwyższa jakość produktów Apus Sports zostanie wkrótce potwierdzona honorowanym międzynarodowo Certyfikatem TÜV Rheinland.

Adres siedziby:
Total Fitness Concept Sp. z o. o. Sp.
Rybitwy 2,
30-722 Kraków

Tel.  +48 730 111 152

Tel.: +48 531 111 152

E-mail: sprzedaz@totalfitnessconcept.pl

Więcej informacji na: www.tfc-global.com

Artykuł sponsorowany