Klub Total Fitness Białołęka czynny całą dobę

Total Fitness zmienia się dla swoich klientów. Już od sierpnia zmodernizowany obiekt na Białołęce będzie pierwszym całodobowym klubem w tej dzielnicy. Na prośbę klubowiczów w obiekcie zainstalowano także sauny fińskie.

Białołęcki klub Total Fitness, znajdujący się przy ul. Modlińskiej 168, przeszedł w ostatnim czasie gruntowaną transformację. Przeprowadzono generalny remont zaplecza sanitarnego. Wnętrzom nadano nowoczesny design, a podłogi wyłożone zostały specjalną wykładziną. W odpowiedzi na prośby klientów w klubie na Białołęce zainstalowano sauny fińskie, które dostępne będą bez żadnych limitów. Klienci będą mogli skorzystać z nich zarówno po ciężkim dniu w pracy, jak i zrelaksować się w saunie po treningu. – Kilka minut w saunie suchej pozwala pozbyć się objawów przemęczenia i zredukować stres. To świetny sposób, by usunąć z organizmu toksyny po ciężkim treningu. Sauna pomoże także pozbyć się bólów mięśni i stawów – tłumaczy Olga Górska, Manager Klubu Total Fitness na warszawskiej Białołęce.

Z nowoczesnych sprzętów treningowych, saun oraz programów treningowych oferowanych w obiekcie na Białołęce będą mogli skorzystać zarówno klubowicze Total Fitness, jak i posiadacze kart Benefit, OkSystem oraz Fit Profit.

Total Fitness to dynamicznie rozwijającą się sieć nowoczesnych obiektów sportowych w stolicy. Kluby zlokalizowane są na Wilanowie,  Gocławiu, Ochocie, Ursynowie, Białołęce oraz Grochowie. Sieć Total Fitness posiada także obiekt w Radomiu.