Ósma lokalizacja Total Fitness

Total Fitness nowym najemcą Wolska 88

Sieć Total Fitness zapowiedziała otwarcie siódmego obiektu w stolicy. Nowy klub powstanie  przy ulicy Wolskiej 88, w czteropiętrowym budynku zlokalizowanym niedaleko alei Prymasa Tysiąclecia – jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Otwarcie klubu o powierzchni 1600 m2 zaplanowano na listopad 2017 roku.

Nowoczesny klub Total Fitness przy ul. Wolskiej 88 będzie wyposażony w sauny fińskie, specjalne wydzielone strefy treningowe oraz solarium. Klienci będą mogli także skorzystać z programów treningowych Les Mills. Dodatkowo na terenie klubu znajdzie się kącik malucha oraz specjalny FitBar, gdzie będzie można zjeść pożywny obiad oraz kupić przekąski, napoje izotoniczne, suplementy i odżywki. Wchodzenie i wychodzenie z obiektu przyspieszą specjalne bramki dostępu. W przeciwieństwie do poprzedniego klubu, który mieścił się w tej lokalizacji, obiekt Total Fitness przy Wolskiej będzie w pełni klimatyzowany. Dojazd za pomocą własnego środka transportu ułatwi strefa parkingowa dla klubowiczów.

Priorytetem dla nas jest pokazanie, że klub fitness to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim design, atmosfera i ludzie, którzy tworzą nasze Kluby. Naszym klubowiczom staramy się zapewnić wysoki standard obsługi klienta wraz z najefektywniejszymi zajęciami fitness, profesjonalną kadrą instruktorską i trenerską oraz pełnym, profesjonalnym wyposażeniem. Naszym priorytetem jest budowanie społeczności Total Fitness, która będzie zarażała pasją do sportu i aktywnego trybu życia – mówi Maciej Krajewski, Prezes Zarządu Nordic Investment Sp. z o.o., firmy, która jest właścicielem marki Total Fitness.

Przedsprzedaż karnetów rozpocznie się już we wrześniu. Na dzień otwarcia obiektu zaplanowano liczne atrakcje.

Total Fitness to dynamicznie rozwijająca się sieć obiektów sportowych w stolicy. Oprócz klubu, który ma powstać na Woli, mieszkańcy stolicy mogą skorzystać z doskonale wyposażonych lokali na Wilanowie,  Gocławiu, Ochocie, Ursynowie, Białołęce oraz na Grochowie. Sieć Total Fitness posiada także nowoczesną siłownię w Radomiu. Niedawno uruchomiła pierwszy całodobowy klub. >>>>>>>> Total Fitness czynny całą dobę <<<<<<<<<

Oto wizualizacja nowego klubu na Woli: