źródło: informacja prasowa

Trenerka i ambasadorska marki PUMA, Marta Hennig z Codziennie Fit rusza w kolejną trasę treningową. Od 29 lutego do 29 marca odwiedzi aż 8 miast, przemierzając Polskę od Wrocławia, aż po Białystok. Jeszcze nikt nie żałował zrobionego treningu! – tak brzmi zaproszenie na trzecią edycję trasy.

Marta, kto może przyjść na Twój trening?

Szczerze? Praktycznie każdy! Zawsze w trakcie treningu pokazuję różne wersje ćwiczeń, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych – zapraszam na trening, nawet po to, by sprawdzić, czy taka aktywność jest dla ciebie. Trening na trasie może być pierwszym krokiem do zmiany stylu życia, albo dać kopa motywacyjnego osobie, która jest już aktywna.

Jakiego treningu można się spodziewać? Przygotowałaś coś specjalnego?

Oczywiście! Na trening z trasy przygotowuję się dodatkowo i staram się stworzyć naprawdę dobry zestaw ćwiczeń. Będzie zarówno czas na zabawę, jak i porządny wycisk, staram się przeplatać mocne wzmacnianie ciało z cardio, które pomoże spalić trochę więcej kalorii. W trakcie projektowania treningu pamiętam też o różnych wersjach ruchów – trudniejszych i lżejszych – tak, żeby każdy mógł ćwiczyć w swoim tempie przez cały czas. Zresztą: przyjdźcie, to zobaczycie! Gwarantuję, że trening na trasie jest jedyny w swoim rodzaju. Tam jest po prostu szczególna atmosfera, można góry przenosić.

Co zabrać ze sobą na trening?

Z pewnością przyda się wygodny strój i sportowe buty. Dobre obuwie do ćwiczeń zapewni nam odpowiednią amortyzację i będzie wsparciem dla naszej stopy w trakcie treningu. Poza tym koniecznie trzeba wziąć ze sobą dobry humor – a całą resztą zajmę się ja! Oprócz ćwiczeń, na uczestników czeka pakiet powitalny, więc o potreningowe przekąski nie trzeba się martwić. O motywację też nie – postaram się zadbać o to za Was!

Codziennie Fit Tour powered by Puma – szczegóły

Oprócz treningu z Martą, na uczestników czeka jeszcze masa innych atrakcji – przede wszystkim wyzwanie na specjalnej, treningowej strefie marki PUMA i Martes Sport. Uczestnicy będą mogli zmierzyć swoją sprawność i rywalizować ze sobą., próbując pobić rekord Marty i jak najszybciej wykonać konkretny zestaw ćwiczeń.

Poza testowaniem swojej formy, każdy z uczestników będzie mógł dokonać pomiaru składu ciała na specjalnie strefie przygotowanej przez aplikację Fitatu czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na kreatywnej strefie foto.

Marta pomyślała również o osobach, które z różnych przyczyn nie dotrą na trasę i przygotowała dla nich razem z marką Martes Sport treningowe wyzwanie online – #fitmarzec . Oprócz gotowego planu treningowego, na uczestników czeka jeszcze motywacja w formie szczególnej nagrody: najaktywniejsza osoba ma szansę wygrać miejsce na letnim obozie: Codziennie Fit Camp powered by PUMA.

Treningi
29.02. – Kraków
01.03. – Katowice
07.03 – Poznań
08.03. – Wrocław
21.03 – Gdańsk
22.03. – Łódź
28.03. – Białystok
29.03. – Finał trasy w Warszawie

Polecamy także:

4F i Wilfredo Leon łączą siły!