TREC NUTRITION Sp. z o.o. z tytułem Gazeli Biznesu 2017

Firma TREC NUTRITION Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem “Gazeli Biznesu” 2017 roku. Ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw organizowany jest w Polsce nieprzerwanie od 2000 roku.

– Z satysfakcja informujemy, iż firma TREC NUTRITION Sp. z o.o. znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych tytułem GAZELI BIZNESU 2017. Jest to nagroda przyznawana małym i średnim firmom, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi, ciągłym przyrostom sprzedaży, nieskazitelnej reputacji, uczciwości wobec kontrahentów, pracowników i skarbu Państwa stanowią awangardę polskiego biznesu. Gazele Biznesu to najpopularniejsze, najstarsze i najbardziej prestiżowe zestawienie najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. – czytamy w komunikacie prasowym firmy TREC NUTRITION Sp. z o.o.

„Gazele Biznesu” to projekt realizowany przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. „Gazele Biznesu” to nie tylko ponad 200-stronicowy ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Niezmienne od lat kryteria rankingu przemawiają za jego wiarygodnością, a udział jest bezpłatny. O przyznaniu ttułu “Gazeli Biznesu” nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.