artykuł sponsorowany

Zapewnij swoim klubowiczom trening cardio na najwyższym poziomie, wyposażając swój klub w bieżnie, amerykańskiego producenta globalnego lidera branży − marki Life Fitness. Światową renomę bieżnie Life Fitness zyskały m.in. dzięki najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności, dużemu komfortowi treningu oraz opatentowanemu przez producenta systemowi amortyzacji Flex-Deck, redukującym obciążenie stawów aż o 30 % procent. Oferując klientom bieżnie Life Fitness, inwestor ma poczucie, że dba o ich bezpieczeństwo i komfort treningu, i tym samym wyróżnia się na rynku.

TOP-GYM, autoryzowany dystrybutor marki Life Fitness w Polsce oferuje trzy linie bieżni marki Life Fitness, dopasowane do różnych profili biznesowych inwestycji. Bieżnie Integrity o nowoczesnym designie, znane ze swojej bezkompromisowej wytrzymałości dostępne są w aktualnie dwóch wersjach: ze standardową konsolą (Integrity C) lub z konsolą z 7-calowym ekranem dotykowym LCD ( Integrity X), oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu, co pozwala na aktualizację oprogramowania, wgrywanie nowych treningów monitorowanie eksploatacji urządzeń. Z kolei bieżnie z linii Activate o kompaktowej, eleganckiej konstrukcji są proste oraz intuicyjne w obsłudze. Często znajdują się na wyposażeniu siłowni hotelowych i kameralnych klubów fitness.

Wreszcie, linia Elevation Discover SE o najbardziej zaawansowanej technologii, z konsolami o funkcjonalności tabletu i wyjątkowo rozbudowanymi opcjami rozrywki ( TV, Internet, gry i aplikacje, dostęp do portali społecznościowych), w tym trasami wirtualnymi LifeScape, które umożliwiają trening w najpiękniejszych miejscach na świecie, to rozwiązanie dla obiektów premium. Poza tym liczne funkcje monitorowania treningu, dzięki rozwiązaniu w chmurze Halo sprawiają, że motywacja użytkownika zostaje utrzymana na wysokim poziomie. Od niedawna bieżnie oraz większość maszyn cardio Life Fitness jest też kompatybilna z zegarkami Apple Watch.

Tymczasem Halo pozwala menedżerom klubu dokładnie monitorować pracę bieżni, jej eksploatację, zaplanować włączanie i wyłączanie maszyn, oraz komunikacji z klubowiczami poprzez edycję komunikatów wyświetlanych na konsoli.

Najwyższa linia bieżni to Discover SE3 HD – z najnowocześniejszymi obecnie dostępnymi na rynku konsolami o przekątnej ekranu 21 cali, o niezrównanej jakości obrazu. Twoi klubowicze z pewnością to docenią!

Zapraszamy do współpracy !

Zapytaj nasz dział sprzedaży, w których lokalizacjach możesz przetestować bieżnie Life Fitness, dostarczone przez TOP-GYM:

Interesują Cię bieżnie regenerowane – zapraszamy.

A może bieżnie Life Fitness do użytku domowego?

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

 

 

 

Polecamy także:

Podsumowanie roku według Runmageddon