artykuł partnerski

Jeśli trenujesz w klubie wyposażonym przez TOP-GYM w maszyny cardio premium Life Fitness , z najnowocześniejszymi konsolami Life Fitness Discover SE3HD, już od marca będziesz miał możliwość skorzystania z darmowej biblioteki 80 treningów cardio. Nie jest potrzebny login, po prostu wybierasz Life Fitness on Demand i ćwiczysz z charyzmatycznym trenerem.

Life Fitness jako pierwszy dystrybutor urządzeń treningowych na świecie wprowadził tę usługę. Wszystko po to, by zapewnić klubowiczom niesamowity, niezapomniany i efektywny trening cardio. Treningi są prowadzone w języku angielskim.

Obecnie biblioteka z zajęciami cardio Life Fitness On Demand liczy 80 treningów, w tym 30 zajęć na bieżni, po 10 na maszynie eliptycznej, Arc Trainerze, schodach Power Mill, rowerku pionowym oraz poziomym. W przyszłości portfolio zajęć z instruktorem online #LifeFitnessonDemand będzie znacznie więcej.

Oferta treningów cardio Life Fitness On Demand jest tak pomyślana, by mogli z niej korzystać ćwiczący o różnym poziomie wytrenowania i sprawności. Treningi trwają od 10 do 40 minut

Zobacz, jak wyglądała realizacja zajęć #LifeFitnessonDemand

www.top-gym.pl/contact

Zapraszamy na nasze social media

www.facebook.com/topgympl/

www.youtube.com/topgympl

 

Polecamy także:

Nadchodzi rewolucja w treningu cardio – Life Fitness On Demand!