Trening w parach to podwójna korzyść z AQ8 System

Treningi EMS od ponad dwóch lat cieszą się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Ta metoda treningowa w bardzo szybkim tempie rozwija się na naszym rynku. Obserwujemy to w postaci otwarć kolejnych studiów oferujących treningi personalne prowadzone z wykorzystaniem metody EMS. Należy jednak pamiętać, iż EMS to nie tylko treningi personalne w systemie jeden na jeden z trenerem. Na zachodzie coraz popularniejszą formą treningu jest trening grupowy, czyli electrofitness lub nawet siłownie oparte na technologii EMS. Coraz więcej studiów proponuje swoim klientom treningi w parach, a korzyści z tej usługi chcieliśmy przedstawić Państwu w niniejszym artykule.

Korzyści dla Klienta 

Na czym polega trening w parach? Trening w parze nie różni się wiele od treningu personalnego z tą różnicą, że trenujemy wraz z koleżanką/kolegą czy swoim partnerem/ partnerką. Dzięki treningowi z drugą osobą zyskujemy dodatkową motywację, trening jest przez to bardziej efektywny, ciekawszy i przyjemniejszy. Dodatkowe zalety takiego treningu to minimum oszczędność czasu. W tym modelu treningowym, gdy wybieramy się na trening wspólnie z partnerem, możemy ćwiczyć jednocześnie. Sytuacja, w której jedna osoba czeka na drugą nie występuje. Kolejną zaletą płynąca z takiej formy treningu jest oszczędność finansowa. Treningi w parach są tańsze, niż treningi personalne, więc jeżeli tylko mamy partnera możemy znacznie zredukować koszty treningu i sprawić, iż będzie on znacznie przystępniejszy i więcej osób będzie mogło sobie na niego pozwolić.

Korzyści dla studia

Trening w parach niesie również spore korzyści dla Twojego studia EMS. Po pierwsze pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji. Mimo rosnącej popularności tego typu treningów, nadal niewiele studiów oferuje tą formę treningu. Nie sposób, również i w tym przypadku, pominąć korzyści finansowych. Otóż w przypadku treningu w parach jesteśmy w stanie podnieść cenę takiego treningu w odniesieniu do treningu jeden na jeden co najmniej o 50%. Nie ponosimy w tej sytuacji żadnych dodatkowych kosztów, gdyż jeden trener spokojnie jest w stanie prowadzić trening bez uszczerbku na skuteczności i efektywności.

Kolejnym bardzo ważnym dla właścicieli klubów faktem jest to, że dzięki takiej formie treningowej mamy możliwość lepszego wykorzystania najbardziej atrakcyjnych dla klienta godzin. Maksymalizuje to zyski naszego studia i pozwala na jego pełne wykorzystanie.

Podsumowując, treningi w parach niosą szereg korzyści zarówno dla klientów jak i dla właścicieli studiów.

AQ8 System przygotował specjalną ofertę dla osób, które chciałyby zacząć swój biznes EMS. Zapoznaj się z propozycją AQ8 System.

Materiał Partnera

Zobacz także: