Podczas targów FIBO mieliśmy okazję rozmawiać z Firma XBody działającą na rynku EMS od pięciu lat.

Zadbano aby i w tym roku zainteresowanie przyciągały nowości które będą dostępne dla konsumentów oraz dużych klubów fitness.

Po zeszłorocznej premierze urządzenia Actiwave (umożliwiającego trening bezprzewodowy 6-ściu osób jednoczenie), i urządzenia NEWAVE Med (jedynego na polskim rynku urządzenia EMS spełniającego standardy medyczne) przyszedł czas na kolejną premierę.

Tym razem XBody przygotowało nowe oprogramowanie do  swoich produktów – zarówno Actiwave jak i NEWAVE Med

Jakie są najważniejsze zalety? 

 

W przypadku urządzenia medycznego to protokoły medyczne, które ułatwią prowadzenie zajęć z klientami wracającymi do zdrowia po kontuzjach.

Największe jednak zmiany dotyczą urządzenia Actiwave.

Pierwsza zmiana to wprowadzenie Hybrydy– jedna osoba ćwiczy z podłączonym do urządzenia kablem kolejne bezprzewodowo (do tej pory konieczny był wybór jednej z opcji).

Kolejną zaletą nowego oprogramowania jest możliwość ustawiania innych programów treningowych osobom ćwiczącym w tym samym czasie (jedna osoba “cardio” kolejna “siła”).

Jest coś jeszcze! “professional“- to ustawienie, które pozwala zmieniać/ różnicować głębokość impulsu między poszczególnymi grupami mięśni     (np. ręce/ nogi).

XBody dzięki szybkiemu rozwojowi stało się najbardziej wszechstronnym producentem urządzeń EMS. Posiadając w swojej ofercie zarówno urządzenia “na kabel”  jak i bezprzewodowe oferując urządzenia nie tylko dla małych punktów EMS, ale ma również propozycję dla dużych klubów Fitness chcących wzbogacić ofertę o grupowy trening EMS.

W czasie FIBO 2017 XBody ugruntowała swoją pozycję lidera na rynku producentów EMS. Wszystkich zainteresowanych chcących zgłębić wiedzę i poznać zalety urządzeń XBody odsyłamy do polskiego dystrybutora i  showroomu, który mieści się w warszawie przy ulicy Klimczaka 5a/5. Więcej informacji na stronie www.xbodyworld.com