Rosnąca popularność krótkich treningów o mocnej intensywności

Nowy program StairMaster HIIT firmy Core Health & Fitness okazał się być mocnym treningiem. Ciężki, ale satysfakcjonujący trening, który zmusza członków do „pchania się” do granicy wytrzymałości i korzystania z najcięższych treningów na siłowni. Trening interwałowy o wysokiej intensywności istnieje już od lat, ale wraz z rozwojem CrossFit i podobnych obiektów, programów HIIT, wydarzeń sportowych HIIT i zwiększonej popularności w mediach, korzyści płynące z tego rodzaju szkoleń są bardziej widoczne w oczach konsumentów niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to dynamicznie rozwijający się trend, który zdaniem wielu ekspertów fitness pozostaje w dużej mierze ze względu na liczne, poparte naukowo korzyści zdrowotne, krótsze inwestycje czasowe, zdolność motywowania uczestników poprzez angażujące środowisko grupowe i opcję włączenia konkurencji grupowej. Wraz z rosnącą popularnością pojawił się wzrost liczby obiektów i kursów zorientowanych na HIIT, dlatego tak ważne jest, aby obiekty zapewniały angażujące programy, które są zakorzenione w nauce i oferują realne wyniki.

Nowy program StairMaster HIIT skierowany jest do uczestników czekających na więcej. Program umożliwia korzystanie z unikalnej linii sprzętu High Intensity firmy StairMaster, która obejmuje produkty takie jak BoxMaster ™, HIITMill, AirFit Bike i Ergometr górnego ciała. Pozwala to także na elastyczne włączanie szeregu innych urządzeń, w tym ciężarków, urządzeń plyometrycznych, wioślarzy, Gauntlet i wielu innych produktów cardio i siłowych, dzięki czemu można je dostosować do istniejącego sprzętu i potrzeb członków.

Core Health & Fitness zdaje sobie sprawę, że programowanie HIIT jest tak dobre, jak szkolenie trenera, dlatego stworzyli bezpłatny, wszechstronny podręcznik szkoleniowy, aby uświadamiać personel w zakresie nauki i zawiłości HIIT i oferuje usługi uzupełniające program szkoleniowy z 4-godzinne, praktyczne warsztaty prowadzone przez zespół światowej klasy trenerów. Usługa ta jest wysoce zalecanym dodatkiem i służy wzmocnieniu personelu szkoleniowego, tak aby mogli oni stworzyć jak najlepsze wrażenia dla klientów. Trenerzy uczestniczący w warsztatach na żywo wezmą udział w wykładzie i szkoleniu praktycznym, uzyskają również certyfikat ukończenia.
Podręcznik szkoleniowy obejmuje podstawową naukę i metodologię programowania potrzebną do zapewnienia bezpiecznych, wydajnych i opartych na wynikach programów HIIT dla Twoich klientów. Niniejsza instrukcja zawiera zestawienie 4-godzinnych treści na żywo z warsztatów i jest częścią większego pakietu Digital Solutions pakietu StairMaster, który udostępnił do bezpłatnego pobrania swoim klientom

3 mm amortyzowany pasek HIITMill X zapewnia lepszą przyczepność w symulowanych saniach i może być używany do treningu z atletycznymi zaciskami.

Pakiet Digital Solutions służy do pomyślnego uruchomienia programów StairMaster HIIT na siłowni, dzięki czemu pracownicy, klienci i społeczność wiedzą, że klub rozwija swoją ofertę programową. Pakiet zawiera liczne edytowalne narzędzia cyfrowe, dzięki którym można oferować promocje wewnętrznie za pomocą plakatów, filmów, materiałów informacyjnych i różnorodnych treści, a także promować swoje programy na zewnątrz za pomocą materiałów drukowanych, internetowych i społecznościowych.

Program StairMaster HIIT oferuje doskonałą okazję do wygenerowania nowego źródła przychodów dla obiektów, które nie oferują jeszcze żadnego programowania HIIT, a dla tych, którzy chcą ulepszyć swój program, poprawić jakość kursu, wiarygodność i zbywalność. Dla tych, którzy jeszcze nie przyjęli HIIT w swoim obiekcie, korzyści dla twojego zakładu są równie imponujące jak korzyści dla twoich klientów. “Programy HIIT zapewniają uczestnikom trudny trening, który zapewnia moc, szybkość, wytrzymałość, zwinność i równowagę wyników dla klientów” – wyjaśnił Jeff Dilts, wiceprezes ds. Rozwoju produktów i innowacji w zakresie Core Health & Fitness. “Różnorodność w programowaniu sprawia, że rzeczy są świeże i zabawne dla trenerów i klientów. Powinno się zachęcać do korzystania z kombinacji zwiększonej oferty programów HIIT i imponującego sukcesu siłowni, które oferuje programowanie HIIT “. 

Klienci odnoszą korzyści z treningu całego ciała, który może budować siłę, redukować tłuszcz, poprawiać ogólny stan układu krążenia oraz poprawia osiągi aerobowe i beztlenowe. Oprócz sprawności fizycznej, programy HIIT oferują klientom możliwość udziału w szkoleniu grupowym, które budują zaufanie i społeczność. StairMaster HIIT jest bardziej efektywny czasowo, pozostaje zabawny i angażujący, a członkowie zmuszają się do dalszego wysiłku fizycznego, niż przypuszczali, że są w stanie wykonać. Dzięki StairMaster HIIT właściciele klubów mogą stworzyć nowy strumień przychodów, wchodząc na ogromny, rosnący rynek, dzięki pomocy i zasobom oferowanym przez StairMaster, aby pomóc w zdobyciu nowych możliwości, które pomogą w rozwoju firmy, wykorzystaniu przestrzeni, przychodach ze szkoleń i zadowoleniu wśród klientów. StairMaster oferuje nawet darmowy kalkulator zwrotu z inwestycji, aby ocenić korzyści finansowe wynikające z dodania programu HIIT do twojego obiektu.
Pakiet programów i rozwiązań StairMaster HIIT daje właścicielom możliwość wykorzystania wyjątkowego i innowacyjnego sprzętu StairMaster o wysokiej intensywności. Sprzęt, który jest popularny wśród członków i oferuje efektywne rozwiązanie do tworzenia obwodów o wysokiej intensywności. “Linia produktów wysokiej intensywności StairMaster jest naprawdę wyjątkowa i może być używana w połączeniu z istniejącymi narzędziami o wysokiej intensywności, takimi jak wioślarze, piłki do czajników i urządzenia plyo” – wyjaśnia Dustin Grosz, prezes Core Health & Fitness. “W szczególności HIITMills i AirFit UB stanowią wyzwanie metaboliczne z użyciem sań obciążeniowych, spaceru farmera i walki z linami w ułamku przestrzeni i przy znacznie krótszym czasie przejścia dla użytkowników”.

AirFit UB zapewnia taki sam efekt jak liny bojowe w 1/10 nawierzchni


HIIT jako kategoria jest tu na stałe, a jeśli chodzi o produkty HIIT, programy, a nawet promocje, StairMaster oferuje kompletny pakiet, który pomoże odnieść sukces w branży. Jeśli chciałbyś, aby trenerzy HIIT posiadali certyfikaty od Master Health & Fitness Master Trainers, wykorzystuj unikalne produkty HIIT firmy StairMaster, aby przyciągać nowych członków, lub naucz się sprzedawać swój własny ekscytujący program HIIT. Aby stworzyć nowe źródło dochodów dla swojego zakładu, odwiedź stronę poniżej.

 

Więcej informacji o programie HIIT

Artykuł sponsorowany