Dlaczego świadomi trenerzy decydują się na pracę w oparciu o koncept Dream Body?
Poznajcie Katarzynę Kowalską z Łasku, doświadczonego i świadomego trenera personalnego.

WPROWADŹ INNOWACJĘ, KTÓRA PRZYNOSI ROZWIĄZANIE

W dzisiejszych czasach praca trenera osobistego to także praca społeczna nad łamaniem stereotypów i uświadamianiem ludzi. Często spotykamy się z nieskuteczną pracą lub nieodpowiednim podejściem trenera. Pewne składowe treningu mogą wydawać się nieosiągalne dla naszych podopiecznych. Jak im to ułatwić?

Jako szkoleniowiec CKKS – Centrum Kształcenia Kadr Sportowych między innymi kursu “Zdrowy kręgosłup” oraz przede wszystkim kobieta, która uporała się z rozejściem mięśnia prostego brzucha, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nauka świadomości napinania poszczególnych mięśni może stanowić nie lada wyzwanie.

Trening Dream Body EMS jest tutaj świetnym rozwiązaniem, a także pomocnikiem. Stymulowana aktywność pobudza nasze mięśnie głębokie i niektórzy z nas mają szansę w końcu poczuć ich świadomą pracę! Dlatego też trening ten jest idealny między innymi dla kontynuacji nie do końca skutecznych metod pracy, a także redukowaniem dolegliwości bólowych. Na czym polega taka aktywność? Otóż przez 20 minut wspomagamy pracę siłową bezprzewodowym sprzętem, dzięki czemu mięśnie pracują intensywniej. Aktywuje się gorset mięśniowy, a pod koniec treningu, również pod stymulacją mięśnie i napięcia lepiej się rozluźniają.

Dokładnie tak, jak w klasycznym treningu osobistym, ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb, nie zaś do wyobrażenia trenera. Twój trening nie musi być według zasad mojego treningu, bo jesteś innym człowiekiem, masz inny organizm i Twoje ciało posiada inne potrzeby. Rozpoczęcie pracy poprzedza poznanie się, szczegółowy wywiad uwzględniający dotychczasową aktywność i historię kontuzji oraz co najważniejsze Twój cel. Dlatego trening Dream Body EMS jest idealny zarówno dla osób, które chcą:

– wysmuklić i ujędrnić swoje ciało,

– zredukować i zlikwidować cellulit,

– wyrzeźbić mięśnie,

– działać skutecznie na problemy związane z dysfunkcjami kręgosłupa,

– zaoszczędzić czas na długotrwałych treningach siłowych/aerobowych,

Ci z Was, którzy mnie znają, wiedzą, że nie zaangażowałabym się w coś, czego nie sprawdziłam na własnej skórze. Trening Dream Body EMS to dla mnie przede wszystkim efektywność, oszczędność czasu i innowacja, bez której nie wyobrażam sobie swojej pracy.

Wszystkich zainteresowanych otworzeniem własnego studia treningu personalnego Dream Body EMS z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii myoFX EMS zapraszamy do kontaktu: biuro@dreambody.studio, 781 501 511

Polecamy także:

Dream Body EMS inwestuje w rozwój