artykuł partnerski

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko utrzymać formę w czasie kwarantanny. Kluby fitness nie funkcjonują, a motywacja w warunkach domowych zdecydowanie spada. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie urządzeń, które możecie z powodzeniem wykorzystać w warunkach domowych i które pomogą Wam pozostać w dobrej kondycji do czasu powrotu do klubów fitness.

Jeśli potrzebujecie wsparcia w wyborze sprzętu do treningu w domu, wahacie się pomiędzy kilkoma opcjami lub już od dawna marzycie o własnej domowej siłowni, ale nie wiecie, jak ją zaaranżować, nasz zespół jest do Waszej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu:
pod numerem telefonu: 781 212 321
pod adresem email: technogym@itpsa.pl

Wszystkie prezentowane urządzenia są dostępne OD RĘKI na naszym magazynie.

Rower Group Cycle Connect

Rower do indoor cyclingu, idealny również w warunkach domowych. Posiada 5- calowy podświetlany wyświetlacz LCD, wyposażony w Wi-Fi, kod QR i technologie NFC do logowania. Dzięki niej, możesz monitorować parametry swojego treningu i zapisywać swoje rezultaty w aplikacji MyWellness.

Wioślarz SKILLROW

Ergometr wioślarski z opatentowaną przez Technogym MULTIDRIVE TECHNOLOGY, pozwalającą na łatwe przechodzenie z treningu cardio na trening siłowy i sprawną regulację oporu. SKILLROW można szybko i łatwo rozłożyć na dwie części, co ułatwia przechowywanie i nie sprawia problemów w warunkach domowych.

Bieżnia Excite RUN 600 LED

Stabilna bieżnia z wyświetlaczem LED o przekątnej 15,6 cala, która idealnie sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i klubowych. Dzięki przełącznikom Fast Track Controls, możesz w prosty sposób regulować prędkość oraz nachylenie, bez potrzeby zmiany pozycji treningowej.

Excite RUN 600 LED jest dostępny teraz w promocji – sprawdź na stronie.

 

Trenażer Crossover Excite 1000 LED

Crossover Excite 1000 to trenażer wielopłaszczyznowy, pozwalający na ruch kończyn dolnych podobny do jazdy na nartach biegowych krokiem łyżwowym oraz liniowy ruch kończyn górnych. Dzięki temu, Crossover idealnie sprawdzi się do umiarkowanego treningu całego ciała.

Crossover Excite 1000 LED jest dostępny teraz w promocji – sprawdź na stronie.

Bieżnia mechaniczna SKILLMILL Console

SKILLMILL to pierwsza bieżnia napędzana siłą mięśni człowieka, która pozwala trenować siłę wytrzymałość, siłę, szybkość i zwinność. Specjalna konsola pozwala na śledzenie rezultatów. Dzięki temu sprzętowi poczujesz się jak profesjonalista nawet w warunkach domowych.

SKILLMILL Console jest dostępny teraz w promocji – sprawdź na stronie.

Piłka Wellness Ball Active Sitting

Piłka Wellness Ball to idealna opcja do pracy zdalnej. Pomaga odciążyć kręgosłup, wymusza prawidłową postawę, wzmacnia mięśnie i poprawia równowagę. Piłka jest cięższa w swojej dolnej części, dzięki czemu zapewnia użytkownikowi większą stabilność w każdej sytuacji. Możesz na niej wykonać też szereg różnych ćwiczeń.

Polecamy także:

Hotel Seaside Park w Kołobrzegu wyposażony w sprzęt Technogym