źródło: informacja prasowa

Sieć Fitness Platinium® otworzyła nowy, dziewiąty klub w budynku Orange Office Park przy ul. Klimeckiego 1. Jest to już drugi Krakowski Klub Fitness, czyli siłownia, której wystrój inspirowany jest krakowską kulturą i tradycją. Z okazji otwarcia, 19 września wstęp do klubu jest bezpłatny.

Powierzchnia nowego klubu to aż 2000 mkw. Znalazła się w nim strefa Cinema Cardio, wyposażona w kinowy ekran, gdzie podczas treningu na bieżni, rowerze stacjonarnym lub orbitreku można obejrzeć największe filmowe produkcje. Miłośnikom ciężarów z pewnością spodoba się strefa ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego, a także przestronna strefa wolnych ciężarów oraz strefy maszyn półwolnych i izotonicznych. Nie zabrakło również tradycyjnej strefy cardio, strefy funkcjonalnej i ABS, a także lubianej przez Panie – strefy kobiet. Po treningu można zregenerować się w nowoczesnej saunie suchej lub spróbować shake’ów i zdrowych przekąsek w Fit Barze.

Pierwsze w Polsce – Studio SHAPER

Fani grupowych zajęć mają w czym wybierać. W grafiku znalazły się m. in. TRX, Tabata, Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Body Shape, Brzuchomania, Stretching. Zajęcia odbywają się w przestronnej sali fitness, która pomieści do 60 osób. Oprócz tego w klubie pojawiła się zupełna nowość – pierwsza taka w Polsce, innowacyjna strefa do treningu interwałowego HIIT – Studio SHAPER. Wyposażona została w bieżnie oraz ławeczki funkcjonalne marki RamBOX i hantle hexagonalne. Odbywają się w niej zajęcia o tej samej nazwie. To kilkuminutowe serie na każdym ze sprzętów w rytmie energetycznej muzyki, kolorowych świateł i atmosfery jak na imprezie w klubie muzycznym.

Krakowski wystrój klubu

Ideą KKF jest pokazanie tego, co w Krakowie najcenniejsze, czyli kultury i tradycji dawnego i nowoczesnego miasta. Na ścianach nie zabrakło zatem krakowskich wzorów ludowych, a wnętrze zostało utrzymane w biało-niebieskiej kolorystyce, która ma nawiązywać do barw krakowskiej flagi.
Otwarcie nowego klubu świętować można podczas Folkowego Dnia Otwartego (19 września). Przez cały dzień wstęp bezpłatny dla każdego, także dla osób bez karnetu do klubu. Zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek, m. in. bezpłatne konsultacje z trenerami personalnymi.

***

Sieć Fitness Platinium® należy do spółki Platinium Wellness Sp. z o. o i od lat jest najpopularniejszą siecią klubów fitness w Małopolsce. Charakteryzuje się przede wszystkim szeroką ofertą zajęć fitness, bogatym wyposażeniem oraz doświadczoną kadrą instruktorską. W Krakowskim Klubie Fitness, podobnie jak w pozostałych klubach należących do sieci, akceptowane są karty i pakiety sportowe: MultiSport, MultiSport Senior, Fit Profit, Fit Sport, OK System i SODEXO.
Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

Polecamy także:

 

Just GYM rozpoczyna podbój Warszawy -otwarcie klubu już 9 października