artykuł partnerski

Nowy klub w CH Klif w Warszawie zajmie powierzchnię 407 m2, z czego 213 m2 stanowić będzie sala z indywidualnymi stanowiskami do ćwiczeń dla 28 osób. Tak jak pozostałe studia Orangetheory Fitness na całym świecie, studio w Klifie zostanie wyposażone w specjalnie opracowany dla marki sprzęt do treningu funkcjonalnego, w tym taśmy TRX, bosu czy ab-dolly, water rowery, a także nowoczesne bieżnie Life Fitness dostarczone przez TOP-GYM. 

Bieżnie Life Fitness a model treningu w Orangetheory Fitness

– Bieżnie LifeFitnessEMEA zostały zaprojektowane specjalnie dla Orangetheory Fitness, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał autorskiej metody treningowej. Dzięki systemowi FlexDeck™ podstawa bieżni idealnie amortyzuje ruch i zmniejsza obciążenie układu stawowego. Bieżnie Life Fitness wyposażone zostały w ekran dotykowy, umożliwiający sprawną zmianę parametrów biegu – prędkości i kąta nachylenia. System rozpoznaje użytkownika sprzętu po kilku sekundach od jego wejścia na bieżnie i wyświetla jego indywidualne parametry. To doskonale wpisuje się w ideę indywidualnego treningu Orangetheory Fitness, dopasowanego do potrzeb każdego z ćwiczących. Dzięki wykorzystaniu sprzętu tej klasy jeszcze efektywniej mogą oni realizować swoje cele treningowe. – mówi Mariusz Szewczyk, Head Coach Orangetheory Fitness Warszawa Klif.

Trening interwałowy na bieżniach Life Fitness

– Cieszymy się niezmiernie, że powstanie już 3 studio Orangetheory Fitness w Warszawie. To potwierdza, że ta unikalna koncepcja treningowa znalazła też zwolenników w naszym kraju. Z naszej strony mogę dodać, że cieszy nas fakt, że klubowicze Orangetheory Fitness mają możliwość trenowania na najwyższej klasy bieżniach treningowych LifeFitnessEMEA z konsolami Discover SE3 HD ze specjalną opcją Performance Run View, przeznaczoną właśnie do treningu interwałowego – dodaje Matthias Wolny, właściciel TOP-GYM, autoryzowanego dystrybutora marki Life Fitness w Polsce.

Zobacz, na czym polega Performance Run View

W myśl idei fitness concierge klubowicze mogą liczyć nie tylko na innowacyjny trening dopasowany do ich potrzeb, ale także na bezpłatny dostęp do konsultacji z trenerami, nielimitowane pomiary składu ciała z wykorzystaniem nowoczesnych systemów wag, analizy wyników, a także wspierające, indywidualne podejście.

Stwórz z nami dochodowy klub fitness

Skontaktuj się już teraz m.wolny@top-gym.pl

+48 668 018 040

www.top-gym.pl

Polecamy także:

Wskazówki dla właścicieli siłowni po restarcie od TOP-GYM