źródło: informacja prasowa

Nowe przeszkody, lokalizacje, a może nawet nowa kategoria biegów. Twórcy Runmageddonu uchylają rąbek tajemnicy i prezentują swoje plany na rok 2020. Chcą wzmocnić ofertę pakietów startowych, tras oraz zadbać o doświadczenia zakupowe Runmageddończyka. Wprowadzają zmiany dostosowane do potrzeb swoich uczestników oraz kuszą nowościami.

– Rok 2019 był gorącym okresem dla naszej organizacji, mieliśmy dużo wyzwań. Zorganizowaliśmy 15 wydarzeń w Polsce oraz dwa poza granicami, zdobyliśmy wyższą niż rok temu frekwencję. Wprowadziliśmy Runmageddon Junior na każdy event oraz wystartowaliśmy z propozycją dla całych rodzin – Runmageddon Family. Rozpoczęliśmy współpracę z czeskim partnerem ocr-owym Gladiator Race i przeprowadziliśmy akcję crowdfundingową, z której zysk przeznaczymy na zagraniczny rozwój marki.- podsumowuje Jaro Bieniecki pomysłodawca Runmageddonu.

-Każdy, kto wziął udział w Runmageddonie wie, że na trasach tego ekstremalnego biegu z przeszkodami panuje niesamowita atmosfera współpracy, pomocy i braterstwa. Runmageddon skupia wokół siebie mnóstwo pozytywnych osób, które pomagają sobie nawzajem. Wspólnie pokonują przeszkody, zagrzewają do walki i wspierają, kiedy brakuje sił. „Runmageddon wyciąga z ludzi to co najlepsze” – mówi Kamil twórca drużyny BoratOCR.

Organizator Runmageddonu na koniec roku ogłosił dwie nowe lokalizacje: Liberec i Milovice pod Pragą. Zapowiedział współpracę ze szwedzkim partnerem i chęć zorganizowania Ligi Bałtyckiej. Wprowadził też zmiany w formule Runmageddonu Global (eventów poza granicami Polski) czyniąc ją jeszcze bardziej ekstremalną i przygodową. Ekspansja zagraniczna to jeden z priorytetów marki. Jednak cały czas główną osią działalności jest organizacja biegów z przeszkodami w Polsce. W nadchodzącym roku w tym obszarze również szykują się duże zmiany. Organizator chce jeszcze bardziej uatrakcyjnić eventy.

– Runmageddończycy to ludzie którzy mierzą wysoko i chcą więcej… Tworzą silną społeczność, jednak jesteśmy świadomi, że na lojalność musimy sobie zasłużyć. Dlatego cały czas pracujemy nad doskonaleniem naszego produktu i oferty, aby jak najbardziej sprostać ich oczekiwaniom. Zdarzały nam się słabsze momenty, jednak wyciągnęliśmy wnioski i zaplanowaliśmy wcześniejszą realizację niektórych projektów. Zakładamy, że na początku sezonu będziemy mogli zaprezentować wzór wyjątkowej kurtki Weterana 2020.- mówi Karolina Leguła, dyrektor marketingu.

Trofea i inne atrybuty marki to ważny symbol przynależności do jej społeczności. W tym roku organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami zaprezentował już cztery wzory koszulek na nowy sezon, a wkrótce zaprezentuje wzór t-shirtu, który zdobyć będzie można podczas Runmageddon Gladiator Race Milovice i Liberec, a który wybierze społeczność obu organizatorów.

– To całkowicie normalne, że jeśli dokonujemy czegoś niezwykłego, chcemy mieć równie wyjątkowe trofeum z tego zdarzenia. Z tej właśnie przyczyny, w tym roku zadbaliśmy o to, by medale na przyszły sezon były jeszcze bardziej charakterystyczne i stanowiły pamiątkę z konkretnych Runmageddonów. Dlatego medale w 2020 roku będą charakterystyczne dla eventu, na którym zostały zdobyte. Unikalne będą też trofea podczas czeskich eventów: medale i statuetka Weterana. – deklaruje Karolina.

Poza wyróżnikami marki, w sprzedaży liczą się również pozytywne doświadczenia zakupowe klienta. O tym organizatorzy Runmageddonu też pamiętają i zapowiadają: – Finalizujemy prace nad koszykiem zakupowym, który pozwoli korzystać z różnych opcji rabatów będących elementami programu lojalnościowego. Myślimy również o wprowadzeniu ofert dedykowanych dla naszych uczestników, więc warto, żeby zadbali o aktualizację zgód marketingowych. – mówi dyrektor marketing i podkreśla: – To, co dla nas jest równie ważne, to poczucie bezpieczeństwa naszych uczestników, dlatego w roku 2020 każdy, kto zakupi pakiet startowy będzie objęty bezpłatnym ubezpieczeniem NNW w pakiecie.

Polecamy także:

Podsumowanie Roku w www.branzafitness.com – nowe plany