źródło: materiały prasowe

Znany wrocławski klub K69 zmienił właściciela w marcu. Teraz powraca na rynek po czasie lockdownu w nowej odsłonie i z nowymi usługami dla swoich klubowiczów. Jako jeden z czterech obiektów w Polsce może pochwalić się całorocznymi, krytymi boiskami do sportów plażowych.

W przestronnej hali klubu K69 znajdziecie nie tylko w pełni wyposażoną siłownię oraz salę fitness, ale także dodatkowe usługi, które rzadko można znaleźć pod jednym dachem.

Boiska plażowe w K69

Każdego lata przybywa entuzjastów sportów plażowych. K69 to jeden z czterech obiektów w Polsce, gdzie znajdziecie kryte boiska plażowe do siatkówki oraz beach tennisa czynne cały rok.

Tenis ziemny

K69 dysponuje kortami tenisowymi, które dostosowane są do uprawiania sportu zarówno przez amatorów jak i doświadczonych zawodników. Najwyższej jakości nawierzchnia z warstwą amortyzującą zapewnia bezpieczeństwo przed kontuzjami stawów czy mięśni. W ofercie klubu znajdziemy lekcje indywidualne oraz grupowe, a także zajęcia prowadzone przez licencjonowanych trenerów.

Tenis stołowy

Coraz częściej w klubach fitness spotykamy pojedyncze stoły do tenisa, które mają stanowić między innymi formę alternatywnej rozgrzewki. Zobaczcie jak wygląda to w tym obiekcie.

Fitness

K69 Health&Performance oprócz często spotykanych zajęć jak zumba, ABT, TBC czy zdrowy kręgosłup, oferuje także zajęcia CrossFit dla posiadaczy odpowiednich karnetów, a także zajęcia z samoobrony Krav Maga “na treningach mamy do czynienia z szeroko rozumianą samoobroną w każdej płaszczyźnie włączając w to wykorzystanie broni oraz przedmiotów jako broń improwizowaną przeciw przeważającemu agresorowi”. Dostępne są także treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu z wykwalifikowanymi instruktorami.

Siłownia oraz sauna

Kompleks oferuje w pełni wyposażoną siłownię, która jest czynna od samego rana aż do północy wraz z zespołem wyszkolonych trenerów personalnych oraz saunę, aby zregenerować się po wysiłku.