źródło: artykuł partnerski

Trening funkcjonalny od wielu lat zyskuje coraz większą rzeszę fanów dominując rynek fitness. Najwięksi operatorzy stawiają w swoich Klubach na strefy funkcjonalne jako element budowania społeczności, poprzez realizację autorskich treningów grupowych.

Strefa funkcjonalna to przestrzeń, w której Klubowicze mogą w pełni zrealizować trening całego ciała indywidualnie lub przystępując do oferowanych zajęć grupowych.

Realizacja przemyślanej i dopasowanej dla danego obiektu strefy funkcjonalnej to nie lada wyzwanie. Strefa musi w pełni aranżować wydzieloną przestrzeń, stwarzać stanowiska do ćwiczeń dla takiej liczby osób, jaką planujemy w ramach tworzenia grup i przede wszystkim zaspokoić oczekiwania klientów pod kątem właśnie funkcjonalności tego miejsca.

Wiodącą marką w realizacji największych inwestycji w obszarze konstrukcji do stref funkcjonalnych jest firma Up fitness. Działająca od 2010r. polska firma zgromadziła w swoim portfolio ponad 300 realizacji na rynkach Polski, Belgi, Francji i Niemiec.

“Dzięki  zastosowaniu najnowszych technologii, nasze konstrukcje charakteryzują się wytrzymałością i  estetyką wykonania. Wyposażone  są w wiele funkcjonalnych rozwiązań, m.in. stacja dip station, haki do odkładania sztangi, drążek crown pull up, drabinka pionowa, które urozmaicą treningi. Dodatkowo w standardzie dostarczamy niezbędne akcesoria: trx, linę battlerope oraz linę do wspinania.”  

Kompaktowe rozmiary konstrukcji sprawiają, że znajdują one również zastosowanie w gabinetach rehabilitacyjnych.

Zalety klatek Up Fitness

  • idealne do treningu osób na różnych szczeblach zaawansowania – od amatora do profesjonalnego sportowca.
  • fabrycznie wzmacniane rury wytrzymujące duże obciążenia
  • otwory w profilach wycinane laserowo na najnowszych maszynach
  • możliwość personalizacji każdego sprzętu.

 

Kontakt

Up Fitness

tel +48666992523

office@upfitness.pl

www.upfitness.pl

Polecamy także:

Nowy koncept rewolucją w zajęciach funkcjonalnych?