Life Fitness GSC Trainer

Trzy urządzenia cardio w jednym

GSC Trainer – najnowsze urządzenie w licznej rodzinie cardio Life Fitness, z serii urządzeń premium – Elevation, przenosi trening na niespotykany dotąd poziom. Ta wyjątkowa, innowacyjna maszyna cechuje się  zaawansowaną biomechaniką, przemyślaną, nowoczesną i funkcjonalną konstrukcją oraz licznymi funkcjami angażującymi użytkowników w trening.

Life Fitness, wiodący producent urządzeń treningowych na świecie proponuje użytkownikom maszynę, oferującą całkiem nowe wzorce ruchowe. Jak ona działa? Na początkowym poziomie można ślizgać się niczym narciarz biegowy, wówczas angażujemy najbardziej mięśnie pośladkowe, łydki oraz dwugłowe uda. Z kolei na średnim poziomie uzyskujemy eliptyczny tor ruchu, jak na typowym cross-trainerze, podczas którego aktywujemy mięśnie czworogłowe uda. Natomiast na najwyższym poziomie możemy się wspinać po schodach lub na stepperze, angażując zarówno mięśnie czworogłowe uda oraz pośladkowe. Wraz ze zmianą poziomu zmienia się też opór maszyny.

Life Fitness GSC Trainer dostępny jest z nowoczesną konsolą Discover SE3 HD, z rozszerzonymi opcjami rozrywki, aplikacjami oraz interaktywnymi kursami Lifescape, dzięki którym motywacja trenujących rośnie z każdym treningiem. Natomiast dla menedżerów klubu połączenie z platformą LFconnect umożliwia dostęp do bezcennych statystyk dotyczących eksploatacji maszyny.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

TOP-GYM Expect the best!

www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/