Branża fitness w ostatnich latach przeżywa znaczny rozwój. ​ Polska od kilku lat należy do najszybciej rozwijających się rynków branży fitness w Europie. ​ Studia butikowe dla treningu EMS stają się coraz bardziej popularne. Metoda ta jest bardzo skuteczna i wiele osób miało na własnej skórze okazję przekonać się o zaletach tego treningu. Te właśnie osoby, które początkowo jako zadowoleni klienci innych studiów często same chcą spróbować swoich sił w świecie EMS i decydują się na otwarcie własnego studia, gdyż niski próg wejścia i wysokie zyski bardzo do tego zachęcają potencjalnych inwestorów.

Oczywiście w tej kwestii, kapitał początkowy to jednak nie wszystko, trzeba jeszcze kolokwialnie mówiąc wiedzieć jak „się za to zabrać”. Chcąc ułatwić inwestorom wejście w nowy biznes, firma ​ AQ8 System rozpoczęła współpracę z renomowaną firmą konsultingowo-szkoleniową branży fitness – ​ Fitness Clinic​.

Firma ta to przede wszystkim praktycy z długoletnim doświadczeniem na polskim jaki i zagranicznym rynku fitness. Swoje doświadczenie zdobywali pracując na wysokich stanowiskach w dużych sieciach fitness klubów. Bardzo dobrze znają potrzeby klienta butikowego, sami prowadząc znaną sieć ​ Harder​. Klienci​ AQ8 System​ mogą zatem liczyć na pełne wsparcie konsultingowo-marketingowe już na początku swojej działalności.

23 listopada w Warszawie odbędzie się również szkolenie prowadzone przez zespół​ Fitness Clinic dla klientów ​ AQ8 System​.  Szkolenie będzie miało charakter warsztatów. Szkoleniowcy odpowiedzą na nurtujące uczestników pytania dotyczące prowadzonego biznesu, pomogą rozwiązać problemy, podzielą się swoim doświadczeniem oraz zaproszą do otwartej dyskusji.

Koniec roku 2019 to jeszcze wiele nowości od ​ AQ8 System,​ w tym nowa konsola z 21,5 ‘’ dotykowym ekranem oraz nowe kombinezony. W przygotowaniu jest także nowa strona internetowa.

Bardzo dużym sukcesem okazał się system wynajmu maszyn EMS. Cieszy się on olbrzymim zainteresowaniem, co przerosło najśmielsze oczekiwania sieci. AQ8 System nadal zamierza iść w tym kierunku, by dać możliwość testowania sprzętu oraz sprawdzenia lokalnego rynku przed zdecydowaniem się na ostateczny zakup urządzenia.

www.aq8system.pl

kontakt@aq8system.pl

Polecamy także:

Klub Harder w Poznaniu oficjalnie otwarty