Bieżnia FreeRunner ™ to nowość, która zapewnia rewolucyjne doświadczenie podczas biegania. To produkt jakiego jeszcze nie było na rynku. Każdy kto wchodzi na tą bieżnie, od razu czuje różnicę – różnicę, która zapewni mu nie tylko doskonałe wrażenia w czasie biegania czy lepsze efekty treningowe, ale przede wszystkim większą amortyzację i ochronę dla stawów. Dzięki temu można biegać dalej i szybciej.

Bieżnie są jednym z najbardziej popularnych sprzętów cardio używanych w siłowni, ale w ciągu ostatnich 15 lat były najmniej innowacyjne. Branża fitness zaakceptowała bieżnię w istniejącej formie i ramach codzienności klubowej, przyjęto fakt, że jest to sprzęt niezbędny, ale w żadnym stopniu nie ekscytujący. Klubowicze zaakceptowali standard – bieżnia to bieżnia – żadnych emocji, a jeśli użytkowanie powoduje ból lub odnowienie się starego urazu, użytkownik zostaje najczęściej zaproszony do treningu na eliptykach. Właściciele z kolei, zaakceptowali, że bieżnie w klubie posiadać trzeba, a jeśli pas musi być w nich wymieniony co dwa lata, to taki jest po prostu koszt prowadzenia działalności. Nie posiadając alternatywy, branża fitness i trenujący, wykorzystywali te same modele, pomimo faktu, że nie niosły one za sobą nic innowacyjnego, nie wywoływały entuzjazmu i nie dostarczały komfortu …aż do teraz!

Uwolnij się od tego, co wiesz o bieżniach.

Star Trac®, marka nr 1 dla entuzjastów cardio, przywraca innowacyjność do świata bieżni, dzięki najbardziej pomysłowemu rozwiązaniu jakie zastosowano w ostatnich dekadach. Star Trac® FreeRunner™ to unikatowa, opatentowana bieżnia, która zapewnia rewolucyjne odczucie zarówno biegaczom, jak i piechurom, wykorzystując technologie HexDeck – niespotykany dotąd, aluminiowy układ biegowy wsparty na sześciokątnym układzie polimerów tworzy najlepszy system amortyzacji dostępny na rynku. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem obiektu, trenerem, zaawansowanym biegaczem czy odzyskujesz zdrowie i formę po urazie, ta bieżnia zaspokoi Twoje potrzeby, poprawiając wydajność i wygodę treningu, przy znacznie większej żywotności samego urządzenia – gwarantuje to zadowolenie z treningu i zadowolenie z posiadania innowacyjnego sprzętu.

Unikatowy system HexDeck, sprawia, że bieganie na tej bieżni gwarantuje uczucie najbardziej zbliżone do biegania po lesie, czy też lekkoatletycznym torze. Pas biegowy zbudowany jest tak, że nie spowalnia rytmu biegania czy chodzenia. Tłumiąc uderzenia, jednocześnie odpycha efektywnie stopę, działa to podobnie, jak w najlepszych butach do biegania. Użytkownik otrzymuje lepszą wydajność przy mniejszym obciążeniu i mniejszym zmęczeniu. To doskonałe rozwiązanie dla zaawansowanych biegaczy, ale też dla osób początkujących, piechurów a nawet – co jest niezwykle ważne – dla osób po kontuzjach. Patrząc na to ze strony właściciela obiektu, wspomnieć należy, że sprzęt ten to nie tylko innowacyjna ciekawostka, która wyróżni klub, to także najefektywniejszy sposób treningu dla jego klubowiczów. Istotny jest fakt, że FreeRunner™ to sprzęt o dużo większej wydajności i żywotności. HexDeck zastosowany w tym urządzeniu, to nie jedyna rewolucyjna zmiana w segmencie bieżni, Star Trac® wprowadza jednocześnie nową serię konsol, które wnoszą doświadczanie i odbiór użytkownika na nowy poziom. Wersje 19-calowe i 15-calowe, wykorzystując platformę technologiczną Star Trac® OpenHub, oferują najlepsze w swojej klasie rozwiązania, pozwalając na personalizację ich pod kątem klubów, członków oraz na integrację popularnych aplikacji – wszystko to by Twój klient czuł się w klubie jeszcze lepiej.

Dla profesjonalistów

Zawodnicy podczas treningów przed ważnymi zawodami, często wolą „wybiegać się” w plenerze, ale niesprzyjająca pogoda może zmusić nawet najbardziej oddanego zawodnika do powrotu na salę ćwiczeń. Standardowa bieżnia jest często przeszkodą w intensywnym treningu, potencjalnie powodując obrażenia lub ból z powodu powtarzalnego uderzenia na powierzchnię. HexDeck FreeRunner™ oferuje niespotykaną reaktywność i elastycznością, gdy stopa uderza o powierzchnię. Trenujący zaraz po uderzeniu stopą o pas biegowy, otrzymuje zwrotnie wsparcie w postaci energii odpychającej, podobnej do tej, którą odczuwa się na bieżni lekkoatletycznej z powierzchnią MONDO. W czasie testów uczestnicy, opisywali to uczucie jako trening “łatwiejszy dla nóg i nie tak obciążający dla stóp” i zdecydowanie “wymagający mniej pracy niż standardowa bieżnia, przy lepszych efektach treningowych”. Dla biegaczy preferujących trening na świeżym powietrzu, nie ma lepszego substytutu w sali niż FreeRunner™.

W niezależnym badaniu przeprowadzonym przez California State University, Fullerton, ponad 3 na 4 uczestników badania wolało FreeRunner™ od tradycyjnej bieżni i przyznało temu urządzeniu prawie 4,5 na 5 punktów za ogólną satysfakcję. W porównaniu z tradycyjną bieżnią uczestnicy odczuwali mniejsze obciążenie i większą amortyzację ćwicząc na FreeRunner™. Innymi słowy, FreeRunner™ zapewnia bardziej miękkie lądowania, dzięki czemu użytkownicy mogą biegać dalej i szybciej oraz pozostać w biegu przez dłuższy czas. Jako dodatkową premię podać musimy, że mniejsze obciążenie oznacza krótszy czas powrotu do zdrowia i mniejsze ryzyko uszkodzenia kości i stawów. Zarówno doświadczeni jak i przypadkowi biegacze, będą zachwyceni, że mogą trenować dłużej niż kiedykolwiek wcześniej, nie fundując sobie kontuzji i bólu. Twoje stawy podziękują Ci za to!

Dla mniej zaawansowanych

Również ci, którzy nie lubią wymagających sesji cardio, nie muszą się już obawiać. Unikalna konstrukcja FreeRunner™ ułatwia trening na każdym poziomie sprawności. Przy niskich prędkościach, pas biegowy nadal zapewnia elastyczność i amortyzację, co oznacza, że ​​nawet jeśli ćwiczący nie biegnie w szybkim tempie, nadal czerpie korzyści z bardziej „wspierającej” powierzchni, zaprojektowanej właśnie do reagowania na siłę generowaną przez ciało. Podczas testów w środowisku fitness uczestnicy, którzy określili siebie jako “tylko chodzących użytkowników bieżni” nadal zdecydowanie preferowali trening na FreeRunner™ versus tradycyjna bieżnia.

Okiem eksperta

Master Instructor Core Health & Fitness, biegowa rekordzistka świata Sonja Friend-Uhl, stwierdza: “Jeśli jest jedno słowo, którym miałabym opisać moje odczucia względem FreeRunner™, wybrałabym słowo ODPOWIEDZIALNY. Uważam tak, ponieważ powierzchnia pasa biegowego i jego mechanika zapewniają unikalną i bezpieczną formę biegu lub chodu, pozwalając jednocześnie pracować nad techniką podczas treningu. Kładąc nacisk na chód konkretnego użytkownika, FreeRunner™ zapewnia zaspokojenie wszystkich fizycznych potrzeb biegacza. Nie jest tak miękki, że spowalniałby rytm, ale raczej tłumi uderzenie, amortyzuje i pozwala stopie się toczyć, a następnie odpycha efektywnie … podobnie jak występuje to teraz w technologii znanych na całym świecie butów Nike Zoom Vaporfly 4% Flyknit z podeszwą z włókna węglowego. Jako biegowy weteran, z ponad 30-letnim doświadczeniem, biorący udział w wielu elitarnych zawodach, osobiście potwierdzam, że podczas biegu na 10 mil na bieżni FreeRunner™ odczułam lepszą wydajność przy mniejszym obciążeniu i mniejszym zmęczeniu niż na jakiejkolwiek innej tradycyjnej bieżni. Nie można chyba wymagać więcej!”

Dla osób z urazami, po kontuzjach czy chcących poprawić technikę biegu, FreeRunner™ proponuje optymalną formę treningu, gdzie zwiększa się wydajność, chroniąc jednocześnie biegacza, niezależnie od poziomu jego umiejętności i doświadczenia.

Każdy zyskuje

Korzyści z korzystania z FreeRunner™ nie dotyczą tylko klubowiczów. Właściciele obiektów sportowych i inwestorzy, zyskują innowacyjny sprzęt, który zdecydowanie zwiększy atrakcyjność każdego klubu, ale który jest przy tym nie tylko sprzętem efektownym, ale też efektywnym. Designerski wygląd bieżni przyciąga, odkryty deck pozwala obserwować pracę bieżni, ale też pomaga w utrzymywaniu czystości wewnątrz. Zdecydowanie ważnym aspektem dla właścicieli będzie również fakt, że kupując FreeRunner™ mogą spodziewać się mniejszych wymagań konserwacyjnych i nakładów na serwis. Aluminium, które wykorzystywane jest przy tej bieżni, rozprasza ciepło i utrzymuje chłodniejszą powierzchnię pasa niż tradycyjna bieżnia, zmniejszając przez to zużycie i wydłużając żywotność paska. Aluminiowy panel wytrzymuje znacznie dłużej niż standardowa płyta MDF, która wykorzystywana jest pod praktycznie wszystkimi pasami bieżni dostępnymi obecnie na rynku. FreeRunner™ jest JEDYNYM produktem cardio, który obecnie wykorzystuje tą technologię. “Star Trac®, odzyskał swoją pozycję lidera”, mówi Tim Hawkins, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Core H&F. “Star Trac® to od zawsze marka z ogromnym dorobkiem w segmencie cardio, której produkty są znane i cenione na całym świecie. Dzięki przełomowej technologii zastosowanej w pasie biegowym i konsoli FreeRunner™, Star Trac® staje się na nowo prawdziwą innowacyjną gwiazdą w przestrzeni cardio.”

FreeRunner™ to nie jest zwykła bieżnia

Czas walczyć z dotychczasowym zadowoleniem z niezmiennego od lat cardio. Czas podnieść wymagania, stworzyć premierowe technologicznie, progresywne doświadczenie, które sprawi, że społeczność użytkowników cardio znów będzie podekscytowana. Dzięki bieżni FreeRunner™ Star Trac®, nadeszła prawdziwa innowacja w segmencie Cardio. Nowa bieżnia zapewnia klubowiczom wydajność i bezpieczeństwo treningu, dzięki doskonałej amortyzacji i responsywności technologii HexDeck, która zapewnia wyjątkowe wrażenia przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania.

Uwolnij swój bieg z FreeRunner™ !

Star Trac® made to perform

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie

https://corehandf.com/product/10trx-freerunner-treadmill/

Zapraszamy do kontaktu pod adres mspringer@corehandf.com lub na naszym FB

https://www.facebook.com/coreteampoland2018/?modal=admin_todo_tour

Polecamy także

Zarządzanie klubem – nowe doszkolenia online!