Bieżnie Life Fitness

Bezpieczeństwo, niezawodność i niespotykany komfort treningu

Zapewnij swoim klubowiczom trening cardio na najwyższym poziomie, wyposażając swój klub w bieżnie marki Life Fitness – amerykańskiego producenta. Światową renomę bieżnie Life Fitness zyskały, m.in. dzięki najwyższej jakości wykonaniu, funkcjonalności, dużemu komfortowi treningu oraz opatentowanemu przez producenta systemowi amortyzacji Flex-Deck, redukującego obciążenie stawów aż o 30 % procent. Proponując klientom trening na bieżniach Life Fitness, inwestor ma poczucie, że dba o ich bezpieczeństwo oraz komfort treningu, a tym samym wyróżnia się na rynku.

TOP-GYM oferuje trzy linie bieżni marki Life Fitness, dopasowane do różnych profili biznesowych inwestycji. Bieżnie Integrity o nowoczesnym designie, znane ze swojej bezkompromisowej wytrzymałości dostępne są  w aktualnie dwóch wersjach:  ze standardową konsolą (Integrity C) lub z konsolą z 7-calowym ekranem dotykowym LCD ( Integrity X), oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu, co pozwala na aktualizację oprogramowania, wgrywanie nowych treningów, monitorowanie eksploatacji urządzeń.  Z kolei bieżnie z linii Activate o kompaktowej, eleganckiej konstrukcji są proste oraz intuicyjne w obsłudze. Często znajdują się na wyposażeniu siłowni hotelowych i kameralnych klubów fitness.

Wreszcie, linia Elevation Discover SE o najbardziej zaawansowanej technologii, z konsolami o funkcjonalności tabletu i wyjątkowo rozbudowanymi opcjami rozrywki ( TV, Internet, gry i aplikacje, dostęp do portali społecznościowych), w tym trasami wirtualnymi LifeScape, które umożliwiają trening w najpiękniejszych miejscach na świecie, to rozwiązanie dla obiektów premium. Poza tym liczne funkcje monitorowania treningu, dzięki aplikacji LFconnect sprawiają, że motywacja użytkownika zostaje utrzymana na wysokim poziomie. Z drugiej strony aplikacja LFconnect pozwala menedżerom klubu dokładnie monitorować pracę bieżni, jej eksploatację, zaplanować włączanie i wyłączanie maszyn, oraz komunikacji z klubowiczami poprzez edycję komunikatów wyświetlanych na konsoli.

Najwyższa linia bieżni to Discover SE3 HD – z najnowocześniejszymi obecnie dostępnymi na rynku konsolami o przekątnej ekranu 21 cali, o niezrównanej jakości obrazu.

Twoi klubowicze z pewnością to docenią!

Zapraszamy do współpracy!

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

źródło: Artykuł sponsorowany