fot. mat. prasowe

V JUBILEUSZOWA EDYCJI KONFERENCJI PEI

THE BEST OF PEI

W sobotę 16 marca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, już piąta edycja Konferencji PEI – Passion Education Inspiration. To największa konferencja edukacyjna fitness w Europie.

Każdego roku wydarzenie gromadzi fanów tej branży oraz trenerów personalnych, którzy pragną zdobywać wiedzę od branżowych specjalistów. Cztery poprzednie edycje okazały się wielkim sukcesem, docenionym nie tylko przez samych Uczestników, ale także Wystawców i międzynarodowe gwiazdy fitness (Michelle Lewin, Simeon Panda, Paige Hathaway, Erko Jun czy Lazar Angelov).

THE BEST OF PEI – czyli piąta edycja nastawiona na edukację przez duże E!

Piąta edycja została ułożona wedle opinii i życzeń Uczestników poprzednich konferencji. Przyszłoroczni prelegenci to prawdziwe crème de la crème branży fitness, a przede wszystkim znani i doświadczeni specjaliści, m.in.: Radosław Słodkiewicz, Tadeusz Sowiński, Jakub Mauricz, Iwona Wierzbickia, Paweł Głuchowski i wielu innych.

Wydarzeniem, które na stałe wpisało się w agendę PEI jest Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych  – specjalny panel przeznaczony dla trenerów personalnych, mający na celu podnoszenie ich kwalifikacji, ale także ułatwienie pozyskiwania lub utrzymywania klientów. Wśród prelegentów m.in. Katarzyna Figuła – mentorka trenerów personalnych w Polsce; Franciszek Georgiew – założyciel agencji marketingowej Social Tigers i ekspert social media; Krzysztof Pakulec – szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta oraz po raz pierwszy, Edyta Litwiniuk – redaktor naczelna magazynu SHAPE, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej.

W tym roku udział w tym panelu jest dodatkowo certyfikowany przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, dzięki wyczekiwanej prelekcji samego Prezesa Związku – Pawła Filleborna.

Pełna agenda dostępna na stronie organizatora – robi naprawdę imponujące wrażenie. → tutaj

Program Konferencji to także możliwość udziału w certyfikowanych kursach – podczas edycji 2019 organizatorzy położyli nacisk na dwie z najbardziej rozwijających się dziedzin związanych ze światem fitnessu – stretching oraz fizjoterapię.

Udział w PEI to także możliwość zapoznania się z ofertą wystawców, którzy cenią sobie prestiżowe towarzystwo specjalistów branży oraz bezpośrednie dotarcie do ponad 1200 osób zafascynowanych branżą fitness a przede wszystkim osób aktywnych fizycznie.

Piąta edycja zaskakuje także zupełnymi nowościami:

Strefą Fitness Speed Dating – która daje możliwość przeprowadzenia rekrutacji dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów. Wśród potencjalnych pracodawców znajdą się managerowie klubów fitness, ośrodków spa&wellness, gabinetów dietetycznych, gabinetów fizjoterapeutycznych, czy działy kadr sportowych uczelni wyższych.

Konkurs na Trenera Personalnego by PEI – którego rozstrzygnięcie nastąpi w dniu wydarzenia. Przyjmowanie zgłoszeń nastąpi już od 5 listopada poprzez stronę www.konferencjapei.pl/konkurs-trener-roku.

Podsumowując – V edycja będzie naprawdę wyjątkowa i niezwykle bogata w wiedzę oraz idoli fitnessu – prawdziwych ekspertów branży, z którymi będzie można nawiązać bezpośrednią relację. PEI to nie tylko Konferencja, to prawdziwe Święto Branży Fitness, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.

Informacja prasowa

Zobacz także:

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/