fot. TOP-GYM

BF z wizytą na Dolnym Śląsku

25-26.01. 2018 r. Zamek Kliczków

Pod koniec ubiegłego tygodnia redakcja portalu Branża Fitness zagościła na Dolnym Śląsku w przepięknym Zamku w Kliczkowie. Na specjalne zaproszenie naszego Partnera Portalu – firmy TOP-GYM, wybraliśmy się w podróż na organizowany event, w celu spotkania się z właścicielami klubów fitness z całej Polski. Na naszym Facebook’u oraz InstaStories mogliście na bieżąco obejrzeć transmisję oraz zobaczyć fotorelację z wydarzenia.

Podczas świetnie zorganizowanego spotkania, którego pomysłodawcą byli Magda i Krzysztof Bronchard, właściciele sieci Bella Line Wellness Centrum, mieliśmy okazję porozmawiać z właścicielami klubów fitness z całej Polski. Lokalizacja eventu nie była przypadkowa – To jedyny taki event na skalę europejską. Podczas rozmów na ubiegłorocznym tzw. “Factory Tour” po Chicago pojawiły się interesujące wnioski dotyczące tego, że nasza branża powinna spotykać się w bardziej kameralnych miejscach. W związku z tym, ja ten temat szybko podjąłem i zarezerwowałem to fantastyczne miejsce z tradycją, oczywiście z siłownią wyposażoną w maszyny Life Fit

ness. To spotkanie jest dedykowane wszystkim naszym kluczowym klientom, którzy mają okazję czerpać ekskluzywną wiedzę, która pozwoli wygenerować im większe zyski, a tym samym większe korzyści z klubów. – powiedział nam Maciej Wolny, właściciel grupy kapitałowej TOP-GYM.

Podczas “VIP Weekendu” odbyło się jednodniowe szkolenie. Piątkowa agenda była świetnie zaplanowana.  Zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w inspirujących wykładach prowadzonych przez Macieja Piotra Wolnego, Małgorzatę Burdziełowską, Tomasza Napiórkowskiego, Pawła Rochala oraz Jacka Kubika. Tematyka poruszona przez Prelegentów przedstawiała się następująco: EMS w klubie fitness, zarządzanie klubem fitness, aktywna sprzedaż karnetów, dotacje, Indoor Cycling. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję, aby wymieniać się doświadczeniami, czerpać wartościową wiedzę oraz zgromadzić inspirację do działania, którą wraz z początkiem roku mogą skutecznie zaimplementować w strategię swoich klubów.

Najbardziej interesujące wypowiedzi gości, którzy zdecydowali się pokazać w naszej kamerze zaprezentujemy już wkrótce na portalu. Koniecznie bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ już niebawem pojawi się video relacja z wydarzenia.